Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Relacja live: Chełmianka II - Pławanice

• autor: jacek_gmoch, 2012-04-17 09:20

W zaległym meczu o mistrzostwo V ligi chełmskiej Chełmianka II Chełm (9 lokata) podejmie Pławanice Kamień. Już po raz czwarty w tym sezonie redakcja plawanice.futbolowo.pl przeprowadzi bezpośrednią relację z tego meczu. Początek spotkania w najbliższą środę, o godzinie 17:15. Serdecznie zapraszamy wszystkich internautów przed swoje komputery!

UWAGA! Aby rozwinąć relacje live, kliknij "więcej". Relacja wymaga odświeżania strony.

17 kolejka, 18 kwietnia 2012, godz. 17:15, stadion Batory w Chełmie

Chełmianka II Chełm - Pławanice Kamień 2:2 (1:1) KONIEC MECZU

0:1 Janas 37' (asysta - Petruk)

1:1 Drygiel 40

1:2 Stocki 80' (asysta - Janas)

2:2 Król 83' (karny)

Pławanice: Dmuch - Omelko, Hawryluk (70' Habib), Neckar, Filipczuk, Ciejak, Purzycki (60' Szkałuba), Janas, T.Bochen, Gąsiorowski, Petruk (46' Stocki).

Rezerwowi: Jakubiec, R.Bochen, Habib, Szkałuba, Wiśniewski, Krop, Stocki

Chełmianka II: Brzyszko - Piotrowski, Żwirbla, Pogorzelec, Drygiel, Król, Nazaruk, M.Siatka, Dywański, Kwiatkowski, Samborski.

Rezerwowi: Szykuła, T.Wieczorek

Sędziują: Malec (główny), Karpiuk, Krzewski.

- Witamy wszystkich Internautów, którzy zdecydowali się na spędzenie czasu z witryną plawanice.futbolowo.pl. Najbliższe dwie godziny poświęcimy na przeprowadzenie relacji na żywo z meczu chełmskiej Klasy Okręgowej: Chełmianka II Chełm - GKS Pławanice Kamień. Spotkanie odbędzie się na stadionie Batory w Chełmie.

- Piłkarze Chełmianki wystąpią dzisiaj w pomarańczowych strojach, goście z Pławanic wystąpią w biało-zielono-białych trykotach.

1' - arbiter główny - Artur Malec rozpoczyna mecz.

5' - rzut rożny dla Chełmianki. Zawodnik Chełmianki próbował wkręcać piłkę bezpośrednio z rogu, lecz Grzegorz Dmuch na posterunku.

- Obie drużyny nawzajem "badają się".

11' - rzut wolny dla Pławanic. Piotr Ciejak wrzuca piłkę w pole karne gospodarzy, ale obrońcy Chełmianki wybijają piłkę na rzut rożny.

- Niestety drugą porażkę w tej rundzie ponieśli juniorzy Pławanic. Nasza młodzież przegrała swoje spotkanie z rówieśnikami z Chełma 1:0.

14' - groźne akcje Chełmianki. W pierwszej akcji napastnik gospodarzy gubi piłkę przed polem karnym, a w kolejnej sytuacji udaną pułapką ofsajdową popisuje się obrona gości.

16' - ponownie Chełmianka. Groźny strzał pewnie łapie Dmuch.

18' - w odpowiedzi Pławanice. Krótko rozegrany rzut rożny, piłkę otrzymuje Ciejak i strzela minimalnie nad poprzeczką.

- Walka w środku pola, żadna z drużyn nie osiągnęła wyraźnej przewagi na boisku.

25' - najgroźniejsza sytuacja jak dotąd. Piłkę w środkowej części przechwycił Król, zawodnicy Chełmianki wyszli z piłką w sytuacji "2 na 2", lecz świetną interwencją popisał się bramkarz Pławanic, który sparował piłkę w bok, a sytuację wyjaśnił Konrad Omelko.

29' - długa piłka od Omelki wprost do Tomasza Purzyckiego. Ten wychodzi "sam na sam" z bramkarzem Chełmianki, lecz w doskonałej sytuacji nie trafia w bramkę.

32' - Paweł Król po błędzie defensywy Pławanic wychodzi "sam na sam" z Dmuchem, ale bramkarz wygarnia czysto futbolówkę spod nóg zawodnika gospodarzy.

37' - gol -  akcja trzech Tomków. Bochen precyzyjnym podaniem z połowy boiska uruchamia Petruka, który wystawia piłkę na 16 metr do Janasa i precyzyjnym strzałem uzyskuje prowadzenia dla gości z Pławanic.

40' - gol - szybka odpowiedź Chełmianki! Sebastian Drygiel zdobywcą gola.

43' - Tomasz Pogorzelec próbuje zaskoczyć Dmucha z 40 metrów, ale piłka ląduję tuż nad poprzeczką.

45' - Michał Filipczuk strzela z 20 metrów, lecz niecelnie.

HT' - przerwa - koniec I części spotkania. Groźniejsze sytuacje póki co mają rezerwy Chełmianki, które szybko wyrównały stan spotkania.

46' - początek drugiej połowy. Zmiana w drużynie gości. Na boisku pojawia się Dariusz Stocki, który zmienia Petruka.

54' - na spalonym Paweł Król, po ciekawej akcji gospodarzy.

57' - Stocki do Tomasza Bochena, lecz ten powstrzymany przez obrońców chełmskiej drużyny.

59' - Ciejak strzela, lecz prosto w Tomasza Pogorzelca.

- Pławanice osiągają wizualną przewagę na boisku.

60' - zmiana - za Tomasza Purzyckiego, wchodzi Patryk Szkałuba. Dla młodego skrzydłowego Pławanic jest to drugi występ w seniorskiej piłce.

- Wyraźna dominacja Pławanic, ale nic z tej przewagi nie wynika.

66' - Janas przegrywa pojedynek o górną piłkę z Sebastianem Brzyszko. Wciąż wynik spotkania brzmi 1:1.

70' - zmiana - Necib Mohammed Habib debiutuje na chełmskich boiskach. Algierski pomocnik zmienia Roberta Hawryluka.

73' - Szkałuba gubi piłkę przed bramką Chełmianki. Mogło być groźnie...

80' - gol - Pławanice ponownie na prowadzeniu. Janas zagrywa do Stockiego, który pewnym uderzeniem pokonuje golkipera Chełmianki.

82' - karny dla Chełmianki! Faulowany Żwirbla przez Szkałubę.

83' - gol - Król pokonuje Dmucha, mimo iż bramkarz Pławanic wyczuwa intencje strzelca.

86' - strata Habiba, lecz bez większych konsekwencji. Wyjaśnia Omelko.

87' - "oko w oko" stanął Król z Dmuchem, lecz bezbłędnie golkiper Pławanic.

90' - Mirosław Neckar z rzutu wolnego prosto w mur zawodników Chełmianki.

90'+ - kontra gospodarzy przerwana. Od razu szybko uruchomiony Stocki, lecz sędzia Malec odgwizduje spalonego.

90'+ - rzut rożny dla Pławanic, ale bez efektu bramkowego.

FT - koniec spotkania. Chełmianka II Chełm remisuje na własnym stadionie z GKS-em Pławanice Kamień 2:2. Goście dwukrotnie obejmowali prowadzenie w meczu, lecz gospodarze za każdym razem szybko odpowiadali.

- Z naszej strony to wszystko, dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne "mecze na żywo" na łamach plawanice.futbolowo.pl.