Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Relacja live: Pławanice - Granica

• autor: jacek_gmoch, 2012-04-14 17:27

W 18 kolejce spotkań o mistrzostwo V ligi chełmskiej GKS Pławanice podejmą Granicę Dorohusk (lider rozgrywek). Redakcja plawanice.futbolowo.pl przeprowadzi bezpośrednią relację z tego meczu. Początek spotkania w niedzielę, o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich internautów przed swoje komputery!

UWAGA! Aby rozwinąć relacje live, kliknij "więcej".

18 kolejka, 15 kwietnia 2012, godz. 16:00, stadion w Pławanicach

Pławanice Kamień - Granica Dorohusk 2:4 (2:1)

1:0 - P.Ruszkiewicz (samobójczy) 15' (asysta Gąsiorowski)

2:0 - Gąsiorowski 33' (asysta Purzycki)

2:1 - Brykalski 44'

2:2 - Turewicz 47'

2:3 - A.Olender 65'

2:4 - Brykalski 82'

Pławanice: Dmuch - R.Bochen (87' Wiśniewski), Neckar, Filipczuk, Ciejak, Purzycki, Janas, T.Bochen, Gąsiorowski, Krop (60' Petruk), Stocki (78' Omelko).

Rezerwowi: Jakubiec, Omelko, Lepionka, Szkałuba, Antoniak, Wiśniewski, Petruk.

Granica: Kopeć - Sergijuk, P.Ruszkiewicz (90' Malinowski), Mirzwa (46' Turewicz), Krzysztof Ruszkiewicz, Jarosz, M.Olender, Świderski, Jenda, A.Olender, Brykalski.

Rezerwowi: Malinowski, Bukowski, Turewicz, Konrad Ruszkiewicz, Walczuk

Sędziują: Dąbrowski (główny), Kratiuk, Kowalski.

- Witamy wszystkich Internautów, którzy zdecydowali się na spędzenie czasu z witryną plawanice.futbolowo.pl. Najbliższe dwie godziny poświęcimy na przeprowadzenie relacji na żywo z meczu chełmskiej Klasy Okręgowej: GKS Pławanice - GKS Granica Dorohusk. Spotkanie odbędzie się na obiekcie w Pławanicach, na które wybrało się sporo widzów. Warunki sprzyjają do gry w piłkę nożną, mimo licznych zachmurzeń na niebie.

- Pławanice zagrają dzisiaj w swoich tradycyjnych strojach biało-zielono-białych, goście z Dorohuska wystąpią w żółto-czarnych trykotach.

1' - arbiter główny - Marcin Dąbrowski rozpoczyna mecz.

3' - po dobrym dośrodkowaniu w pole karne gospodarzy przez Andrzeja Olendra, z piłką mija się były zawodnik Pławanic - Alan Brykalski

5' - na spalonym Dariusz Stocki.

6' - żółta kartka - pierwsze "żółtko" w tym spotkaniu. Ukarany nią zawodnik gości - Andrzej Olender.

9' - doskonała okazja dla Pławanic! Bliski zdobycia bramki był Dariusz Stocki. Piłka po strzale głową minimalnie mija bramkę Granicy.

12' - Arkadiusz Mirzwa (Granica) nieczysto trafia w piłkę, którą bez problemu łapie Grzegorz Dmuch.

- Swoje drugie zwycięstwo w sezonie odnieśli juniorzy Pławanic, którzy 5:0 pokonali juniorów z Dorohuska. Bramki zdobyli: Szkałuba (dwie), Pielak, Szałaj i Czajka. Warto dodać, że rywale to vice-lider rozgrywek juniorów.

15' - gol - pierwsza bramka w meczu. Rzut z autu wykonywał Michał Gąsiorowski. Nieszczęśliwie interweniował któryś z zawodników Granicy, przedłużając lot piłki głową we własnym polu karnym. Piłka poszybowała nad golkiperem Dorohuska i mamy 1:0.

18' - strzela Michał Filipczuk z 20 metrów, jednak wprost w bramkarza gości.

20' - dobrze zapowiadająca się akcja gości kończy się spalonym.

22' - z piłką w polu karnym zawodników z Dorohuska mijają się: Dariusz Stocki i Przemysław Krop.

24' - rzut wolny dla Granicy. Ładna wrzutka w pole karne gospodarzy, ale Andrzej Olender nie trafia w piłkę, która zostaje wybita przez gospodarzy.

26' - żółta kartka - Arkadiusz Mirzwa ukarany żółtą kartką.

29' - dośrodkowanie w pole karne Pławanic. Z bramki wychodzi Dmuch, lecz mija się z piłką. Obrońcy wybijają futbolówkę poza pole karne.

33' - gol - aut z lewej strony boiska wykonuje Tomasz Purzycki. Piłkę źle wybijają goście, po czym trafia ona pod nogi niepilnowanego Gąsiorowskiego. Ten umieszcza ją tuż przy słupku. 2:0!

37' - Alan Brykalski wprost w Dmucha.

38' - żółta kartka - Patryk Ruszkiewicz ukarany przez arbitra spotkania, za faul na Tomaszu Bochenie.

43' - zamieszanie w polu karnym Pławanic. Zagrożenie wyjaśnia Mirosław Neckar, który wybija piłkę na aut.

44' - gol - straty zmniejsza Alan Brykalski, który głową pokonuje Dmucha. Strzelec bramki nie okazuje radości ze zdobytego gola.

45'+ - mogło być 3:1, a nawet powinno! W zamieszaniu w polu karnym Granicy, Gąsiorowski z 5 metrów prosto w bramkarza.

HT - przerwa - koniec pierwszej (bardzo ciekawej) części gry.

46' - zmiana - na boisku pojawia się Jakub Turewicz, który zmienia Arkadiusza Mirzwę.

47' - gol - 2:2 - do remisu doprowadza nowo wprowadzony na boisko - Turewicz. Po podaniu Andrzeja Olendra płaskim strzałem po ziemi, z odległości 12 metrów pokonuje bezradnego Dmucha.

49' - z rzutu wolnego groźnie uderzał zawodnik Granicy. Z wielkim trudem Dmuch przenosi piłkę nad poprzeczką.

50' - w odpowiedzi gospodarze. Sytuacji "sam na sam" nie wykorzystuje Purzycki, który wcześniej minął dwóch obrońców z Dorohuska. Jednak refleksem popisał się Piotr Kopeć.

51' - żółta kartka - Grzegorz Świderski (Granica) ukarany żółtym kartonikiem.

52' - faulowany Purzycki w polu karnym Granicy, jednak sędzia nie odgwizduje przewinienia.

54' - minimalnie nad poprzeczką strzelał Stocki, który dostał świetne podanie z pierwszej piłki od Filipczuka.

56' - żółta kartka - ukarany Piotr Ciejak.

60' - zmiana - pierwsza zmiana w zespole Pławanic. Boisko opuszcza Przemysław Krop. W jego miejsce Tomasz Petruk.

61' - ależ okazja! Alan Brykalski strzela głową tuż obok słupka.

63' - goście w natarciu. Zagrożenie pod bramką wyjaśnia Rafał Bochen.

64' - w polu karnym przewraca się Brykalski, jednak sędzia nie doszukuje się nieprzepisowego zagrania Neckara i pozwala grać dalej.

65' - gol - Andrzej Olender strzelcem bramki.

67' - w odpowiedzi gospodarze. Niecelnie Purzycki.

70' - dużo walki w środkowej części boiska.

71' - bardzo niecelnie z 24 metrów uderza Andrzej Olender.

- Lekka mżawka utrudnia rywalizację na boisku.

78' - zmiana - Konrad Omelko zmienia Dariusza Stockiego.

- Zaostrza się gra.

80' - Brykalski "sam na sam" z Dmuchem. Piłkę z bramki wybija Omelko. Wciąż 2:3.

82' - goool - goście podwyższają wynik na 2:4. Bramkę zdobywa Brykalski, który jeszcze rok temu strzelał bramki przeciwko Granicy.

- Nieudane ataki gospodarzy oraz szybko przerywane kontry gości.

87' - zmiana - Damian Wiśniewski melduje się na boisku. Zmienia Rafała Bochena.

90' - zmiana - za Patryka Ruszkiewicza wchodzi Rafał Malinowski.

90' - sędzia dolicza 2 minuty.

FT - koniec spotkania. Granica Dorohusk pokonuje GKS Pławanice 4:2, mimo iż przegrywała już 2:0.

-  Z naszej strony to wszystko, dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne "mecze na żywo" na łamach plawanice.futbolowo.pl