|
dzisiaj: 11, wczoraj: 1552
ogółem: 8 739 601
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
Piłkarska Gala, zorganizowana z okazji 35-Lecia Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej zgromadziła wielu znakomitych gości. Organizatorzy tego piłkarskiego święta: ChOZPN i Nowy Tydzień Tygodnik Lokalny po raz pierwszy w historii chełmskiej piłki nożnej postanowili uhonorować piłkarzy, działaczy, sędziów i sponsorów futbolu w chełmskim okręgu. Wśród laureatów są także osoby związane z naszym klubem - Tomasz Kędzierski, Zbigniew Lepionka oraz Mirosław Neckar.
Aby rozwinąć newsa - kliknij "więcej"
Gala była okazją do wyróżnień najbardziej zasłużonych dla chełmskiej piłki nożnej osób. Uchwałą Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej Brązową Odznakę PZPN otrzymali m.in.: Tomasz Kędzierski (trener GKS Pławanice) oraz Mirosław Neckar (zawodnik naszego klubu). Srebrną Honorową Odznaką PZPN uhonorowany został m.in. Zbigniew Lepionka (wieloletni trener Pławanic, obecnie zawodnik i sekretarz klubu).
(Fot.) źródło: nowytydzien.pl
(Fot.) źródło: nowytydzien.pl
(Fot.) źródło: nowytydzien.pl
Laureatów w poszczególnych kategoriach wybrała powołana przez Zarząd ChOZPN kapituła w składzie: Marian Sikorski, Marek Kwiecień, Ryszard Nilipiuk, Jacek Kłos, Tomasz Sąsiadek, Mieczysław Suski, Zygmunt Korzeniowski, Paweł Łapiński, Piotr Kalisio, Wojciech Sawa, Jerzy Murawski, Jan Rożen, Sławomir Kuźmicki, Antoni Borysiuk i jej przewodniczący Piotr Stępień. W głosowaniu udział wzięli również piłkarze, trenerzy i działacze klubów od klasy „A” do III ligi.
NAJLEPSZY SĘDZIA 2011:
1. Jerzy Marciniak (zwycięzca - 111 głosów),
2. Jacek Pawlak - 89,
3. Michał Rogowski - 68,
4. Krzysztof Rękas - 53,
5. Michał Ogrodowski - 51.
NAJLEPSZA PIŁKARKA ChOZPN:
1. Mariola Wawrzyszuk (Kinga Krasnystaw - zwyciężczyni),
2. Elbieta Edel (Kinga Krasnystaw),
3. Angelika Grzywna (UKS KIKS Dorohusk).
NADZIEJA PIŁKARSKA CHOZPN 2011:
1. Michał Jabłoński (Granica Dorohusk - zwycięzca, 27 głosów),
2. Michał Kuczyński (Włodawianka Włodawa) i Michał Siatka (Chełmianka Chełm) - po 18,
4. Mateusz Szanfisz (Ogniwo Wierzbica) - 11,
5. Marcin Gregorowicz (Chełmianka Chełm) - 4
PIŁKARSKI TALENT ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH 2011:
1. Paweł Fornal (Niedźwiadek Chełm - zwycięzca, 29 głosów),
2. Mateusz Garbacz (Niedźwiadek) - 15,
3. Jakub Sołdecki (Jedynka Krasnystaw) - 13,
4. Kacper Hanc (Ogniwo Wierzbica) - 10,
5. Piotr Chodziutko (Włodawianka Włodawa) - 6,
6. Mateusz Barabasz (Sparta Rejowiec Fabryczny) - 5.
NAJLEPSZY TRENER GRUP MŁODZIEŻOWYCH 2011:
1. Anatol Obuch (Niedźwiadek Chełm - zwycięzca, 36 głosów),
2. Jacek Kłos (Ogniwo Wierzbica) - 21,
3. Andrzej Krawiec (Ogniwo Wierzbica) i Roman Rossa (Sparta Rejowiec Fabryczny) - po 10,
5. Dariusz Stafijowski (Niedźwiadek Chełm).
NAJLEPSZY TRENER GRUP SENIORSKICH 2011:
1. Waldemar Wiater (Chełmianka Chełm - zwycięzca, 19 głosów),
2. Piotr Moliński (Victoria Żmudź) - 16,
3. Marek Drob (Włodawianka Włodawa) - 15,
4. Zbigniew Wójcik (Sparta Rejowiec Fabryczny) i Stanisław Cybulski (Granica Dorohusk) - po 13,
6. Sławomir Kosior (Brat Siennica Nadolna) - 2.
NAJLEPSZY BRAMKARZ KLASY A 2011:
1. Arkadiusz Gil (Spółdzielca Siedliszcze - zwycięzca, 449 głosów),
2. Maciej Maciejewski (Unia Rejowiec) - 363,
3. Patryk Młynarczyk (Leszkopol Bezek) - 348.
NAJLEPSZY OBROŃCA KLASY A 2011:
1. Michał Krawczyk (Hutnik Dubeczno - zwycięzca, 397 głosów),
2. Michał Danielczuk (Unia Rejowiec) - 393,
3. Marek Żakowski (Włodawianka II Włodawa) - 361.
NAJLEPSZY POMOCNIK KLASY A 2011:
1. Michał Chybiak (Sparta Rejowiec Fabryczny - zwycięzca, 441 głosów),
2. Ariel Skimina (Hutnik Ruda Huta) - 378,
3. Michał Domański (Spółdzielca Siedliszcze) - 336.
NAJLEPSZY NAPASTNIK KLASY A 2011:
1. Paweł Kruk (Włodawianka II Włodawa - zwycięzca, 402 głosy),
2. Paweł Nawrocki (Hutnik Ruda Huta) - 389,
3. Michał Pastuszak (Unia Rejowiec) - 348.
NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY A 2011:
1. Paweł Nawrocki (Hutnik Ruda Huta - zwycięzca, 185 głosów),
2. Paweł Kruk (Włodawianka II Włodawa) - 178,
3. Michał Chybiak (Sparta Rejowiec Fabryczny) - 144,
4. Marek Żakowski (Włodawianka II Włodawa) - 126,
5. Michał Pastuszak (Unia Rejowiec) - 103,
6. Michał Krawczyk (Hutnik Dubeczno) - 89,
7. Michał Danielczuk (Unia Rejowiec) - 88,
8. Ariel Skimina (Hutnik Ruda Huta) - 79,
9. Arkadiusz Gil (Spółdzielca Siedliszcze) - 61,
10. Michał Domański (Spółdzielca Siedliszcze) - 53,
11. Maciej Maciejewski (Unia Rejowiec) - 44,
12. Patryk Młynarczyk (Leszkopol Bezek) - 25.
NAJLEPSZY BRAMKARZ KLASY OKRĘGOWEJ 2011:
1. Łukasz Kozłowski (Kłos Chełm - zwycięzca, 658 głosów),
2. Waldemar Ruszkiewicz (Granica Dorohusk) - 626,
3. Rafał Zagraba (Ogniwo Wierzbica) - 474.
NAJLEPSZY OBROŃCA KLASY OKRĘGOWEJ 2011:
1. Adam Mazurek (Ogniwo Wierzbica - zwycięzca, 691 głosów),
2. Mirosław Neckar (Pławanice Kamień) - 560,
3. Patryk Ruszkiewicz (Granica Dorohusk) - 506.
(Fot.) źródło: nowytydzien.pl
NAJLEPSZY POMOCNIK KLASY OKRĘGOWEJ 2011:
1. Kamil Olęder (Victoria Żmudź - zwycięzca, 620 głosów),
2. Norbert Charytanowicz (Ogniwo Wierzbica) - 597,
3. Krzysztof Klempka (Vitrum Wola Uhruska) - 551.
NAJLEPSZY NAPASTNIK KLASY OKRĘGOWEJ 2011:
1. Andrzej Pidek (Hetman Żółkiewka - zwycięzca, 720 głosów),
2. Robert Wagner (Victoria Żmudź) - 585,
3. Rafał Wójcik (Tatran Kraśniczyn) - 466.
NAJLEPSZY PIŁKARZ KLASY OKRĘGOWEJ 2011:
1. Andrzej Pidek (Hetman Żółkiewka - zwycięzca, 293 głosów),
2. Robert Wagner (Victoria Żmudź) - 279,
3. Kamil Olęder (Victoria Żmudź) i Mirosław Neckar (Pławanice Kamień) - 149,
5. Rafał Wójcik (Tatran Kraśniczyn) - 147,
6. Norbert Charytanowicz (Ogniwo Wierzbica) - 141,
7. Adam Mazurek (Ogniwo Wierzbica) - 113,
8. Patryk Ruszkiewicz (Granica Dorohusk) - 101,
9. Waldemar Ruszkiewicz (Granica Dorohusk) - 79,
10. Łukasz Kozłowski (Kłos Chełm) - 71,
11. Krzysztof Klempka (Vitrum Wola Uhruska) - 65,
12. Rafał Zagraba (Ogniwo Wierzbica) - 63.
NAJLEPSZY PIŁKARZ IV LIGI 2011:
1. Jacek Ziarkowski (Sparta Rejowiec Fabryczny - zwycięzca, 158 głosów),
2. Marcin Chaciówka (Włodawianka Włodawa) - 137,
3. Łukasz Kiejda (Sparta Rejowiec Fabryczny) - 125.
NAJLEPSZY PIŁKARZ III LIGI 2011:
1. Marek Grzywna (zwycięzca, 83 głosów),
2. Dawid Wieczorek - 82,
3. Mateusz Krzyżak - 56 (wszyscy Chełmianka Chełm).
źródło: Mieczysław Suski / nowytydzien.pl
Jakby był plebiscyt na najlepszą stronę klubową w okręgówce, to z pewnością Wasza by wygrała. Dobra robota chłopaki! Pozdrawiam
Dziadki najlepsi,śmieszny okręg...taki poziom,oldboje rządzą,nawet w lidze!
jak mlodzi sa slabi to dziadki rzadza
Heh nie mam nic przeciwko Pidkowi jest to dobry pilkarz ale patrzac na runde to uwazam ze Wagner zasluzyl na zwyciestwo w kategorii "Najlepszy Napastnik" Prowadzi w klasyfikacji strzelcow i uwazam ze powinno to miec jakis wiekszy wplyw na wybor.
nominowany powinien tez byc Radek Ciołek. W tamtym sezownie w przecietnej druzynie wykral klasyfikacje na najlpeszego strzelca, a i w tym sezonie dobrze sobie radzi
Najbliższa kolejka 12 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Chełm | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
plawanice@gmail.com