• autor: wisniowyyy, 2011-08-19 22:40

Od porażek zmagania w sezonie rozpoczęły ekipy mistrza oraz wicemistrza ubiegłego sezonu. Ogniwo dosyć niespodziewanie uległo na własnym stadionie Tatranowi Kraśniczyn natomiast Pławanice Kamień nie sprostały w Żmudzi lokalnej Victorii. Również drugi z beniaminków, Chełmianka II Chełm sezon rozpoczęła z wysokiego "C", wbijając w Chełmie drużynie Frassati aż pięć bramek. Druga kolejka zapowiada się również niezwykle emocjonująco i ciężko ocenić, która z konfrontacji zasługuje na miano najciekawszej.

Zapowiedź w rozwinięciu.

Brat Cukrownik Siennica Nadolna - Tatran Kraśniczyn

Spotkanie zespołów, które w pierwszej serii spotkań zanotowały komplet punktów. Brat, nie bez kłopotów pokonał 2:1 Ruch Izbicę, zaś Tatran wprawił w osłupienie niemal każdego sympatyka regionalnego futbolu, zwyciężając na obiekcie w Wierzbicy ubiegłorocznego czempiona, Ogniwo aż 5:3. Dodając do puli wynik z jesieni ubiegłego roku, kiedy ambitni zawodnicy z Kraśniczyna dosłownie "zniszczyli" Brata grając w Siennicy Nadolnej, kibice z powiatu krasnostawskiego mogą być pewni bardzo dobrego widowiska. Typ: Mimo wszystko, solidny Brat wyjdzie zwycięsko z konfrontacji z Tatranem.

Agros Suchawa - Ogniwo Wierzbica

Odwrotnie jak w przypadku pierwszego spotkania, mecz zespołów które nie zachwyciły w ubiegłą niedzielę. O ile wynik Agrosu w meczu rozegranym w Dorohusku nie może być niespodzianką o tyle porażka Ogniwa na własnym obiekcie to najbardziej sensacyjne wydarzenie inauguracyjnej kolejki. Mecz w Suchawie będzie więc pierwszą okazją dla podopiecznych Jacka Płoszaja, by zmazać poniekąd "plamę na honorze" z ubiegłej niedzieli, tym samym pokazując, że zespół ten w sezonie 2011/2012 nadal będzie walczył o czołowe lokaty. Agros, jeszcze do ubiegłej rundy był zespołem, który potrafił sprawić nie lada niespodzianki grając na własnym obiekcie. Niestety dla zawodników z Suchawy, czasy tez minęły i wynik inny niż zwycięstwo Ogniwa będzie sporą niespodzianką. Typ: Kilku bramkowe zwycięstwo Ogniwa.

Adam Mazurek co prawda wpisał się na listę strzelców, ale nie pomogło to w starciu z potencjalnie słabszym rywalem.

Frassati Fajsławice - Granica Dorohusk

Frassati... typowane przez naszą redakcję na objawienie sezonu zawiodło już w pierwszym spotkaniu. Bolesnej lekcji piłkarzom trenera Krakiewicza udzielili zawodnicy drużyny rezerw trzecioligowej Chełmianki z Kazimierzem Balą na czele. Porażka z pewnością wysoka, lecz spoglądając na kadrę CH II poniekąd usprawiedliwia Frassati. Granica pewnie pokonała na stadionie w Dorohusku Agros Suchawę i do Fajsławic z pewnością nie pojedzie by rozdawać punkty. Nie mniej, to drużyna gospodarzy jest murowanym faworytem niedzielnej konfrontacji. Świetna postawa wiosną oraz w okresie przygotowawczym powinny zaprocentować w rozgrywkach sezonu 2011/2012. Typ: Wysokie zycięstwo Frassati.

GKS Pławanice Kamień - Chełmianka II Chełm

Niefortunny układ kalendarza dla "Pławek" sprawił, że druga drużyna ubiegłego sezonu rozgrywki rozpoczyna od spotkań z drużynami, które w tamtym sezonie walczyły na A-Klasowych frontach. Z pierwszej z nich piłkarze trenera Tomasza Kędzierskiego wyszli na tarczy, ulegając w Żmudzi tamtejszej Victorii 2:0. Spotkanie w Pławanicach zapowiada się niezwykle interesująco, szczególnie zważywszy na fakt, że pierwsza drużyna Chełmianki mecz z Unią Nowa Sarzyna rozgrywa w Sobotę, czyli przeddzień meczu rezerw. Może to niejako wpłynąć na kadrę zespołu Tomasza Wieczorka i w Pławanicach usłyszymy znane nazwiska, które na co dzień walczą w lidze lubelsko-podkarpackiej.

Czy Łukasz Brzozowiec i koledzy z rezerw Chełmianki zdołają wywieźć z Pławanic cenne punkty ?

Kłos Chełm - Victoria Żmudź

Jak już napisaliśmy wcześniej, trudno wytypować mecz kolejki, lecz największe na to szanse miałoby właśnie to spotkanie. Kłos Chełm, który w Krasnymstawie dosłownie zdemolował młodą drużynę rezerw Startu podejmie na stadionie w Rożdzałowie zespół Victorii Żmudź. Victoria dosyć pewnie pokonała w pierwszej kolejce GKS Pławanice Kamień po dwóch trafieniach Roberta Wagnera, który już udowadnia, że bramki strzelać potrafi. Przedsezonowe zapowiedzi działaczy ze Żmudzi, zapowiadające walkę o miejsce w pierwszej piątce tabeli już w tą niedzielę mogą uzyskać kolejne poparcie. Typ: Wyrównana walka na wysokim poziomie, remis ze wskazaniem na gości.

Vitrum Wola Uhruska - Start II Krasnystaw

Zespół rezerw Startu Krasnystaw uda się na wyjazdowe spotkanie do Woli Uhruskiej. W obydwu drużynach w przerwie między sezonowej zaszło sporo zmian. Po pierwszej kolejce możemy jednak mieć wrażenie (miejmy nadzieje, że mylne), że nie do końca trafionych. Porażka Vitrumu w Białpolu po bardzo słabym spotkaniu podopiecznych trenera Klempki oraz blamaż rezerw w starciu z Kłosem nie są zbyt dobrymi prognostykami dla obydwu ekip.Typ: Mecz do jednej bramki.

– Wystąpiliśmy w mocno przemeblowanym i odmłodzonym składzie. Graliśmy praktycznie juniorami – zaznacza Leszek Dworucha, szkoleniowiec rezerw Startu. – Niebawem powrócą do składu doświadczeni piłkarze, jak Krzysztof Błaszczak.

Ruch Izbica - Hetman Żółkiewka

Zawodnicy z Żółkiewki niedzielnym spotkaniem z Izbicą powitają sezon 2011/2012. Nieparzysta liczba drużyn w lidze spowodowała, że Hetman był zmuszony do pauzy w pierwszej kolejce spotkań. Ruch natomiast uległ na własnym stadionie Bratowi Siennica Nadolna 1:2 i to piłkarze z Izbicy po nieznacznej porażce z sinym Bratem Cukrownikiem mogą być typowani jako faworyci niedzielnego spotkania. Typ: Remis ze wskazaniem na Izbiczan.

Pauza: Unia Białopole

autor: ~solo 2011-08-21 16:09:39

avatar jaki wynik z chełmianka

autor: ~... 2011-08-21 16:24:59