GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

01-2018

wtorek

17

01-2018

środa

18

01-2018

czwartek

19

01-2018

piątek

GRUPA NABOROWA: trening o godz. 15:15, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 18:00, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Strachosławiu.

20

01-2018

sobota

17 urodziny obchodzi Tomasz Fajman

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 580, wczoraj: 936
ogółem: 3 023 045

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-31 Włodawianka Włodawa 3:0 Sawena Sawin zobacz ›
2017-09-01 Kłos Chełm 7:1 Pławanice Kamień relacja ›
2017-09-01 Victoria Żmudź 8:2 Agros Suchawa zobacz ›
2017-09-01 Spółdzielca Siedliszcze 1:2 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
2017-09-05 Sawena Sawin 4:1 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2017-09-05 Agros Suchawa 1:7 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
2017-09-05 Włodawianka Włodawa 1:3 Kłos Chełm zobacz ›
2017-09-08 Pławanice Kamień 2:9 Victoria Żmudź relacja ›
2017-09-08 Kłos Chełm 2:4 Sawena Sawin zobacz ›
2017-09-08 Victoria Żmudź 2:1 Włodawianka Włodawa zobacz ›
2017-09-08 Hutnik Ruda-Huta 1:3 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
2017-09-15 Spółdzielca Siedliszcze 11:2 Pławanice Kamień relacja ›
2017-09-12 Agros Suchawa 1:5 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2017-09-12 Sawena Sawin 3:1 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
2017-09-12 Włodawianka Włodawa 4:2 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
2017-09-12 Kłos Chełm 3:2 Victoria Żmudź zobacz ›
2017-09-15 Victoria Żmudź 4:2 Sawena Sawin zobacz ›
2017-09-15 Spółdzielca Siedliszcze 2:6 Kłos Chełm zobacz ›
2017-09-15 Vitrum Wola Uhruska 8:1 Agros Suchawa zobacz ›
2017-09-29 Hutnik Ruda-Huta 11:1 Pławanice Kamień relacja ›
2017-09-22 Sawena Sawin 3:0 Agros Suchawa zobacz ›
2017-09-22 Włodawianka Włodawa 10:2 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2017-09-22 Victoria Żmudź 1:1 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
2017-10-06 Pławanice Kamień 8:13 Vitrum Wola Uhruska relacja ›
2017-09-29 Vitrum Wola Uhruska 3:6 Włodawianka Włodawa zobacz ›
2017-09-29 Spółdzielca Siedliszcze 1:3 Sawena Sawin zobacz ›
2017-09-29 Hutnik Ruda-Huta 1:2 Kłos Chełm zobacz ›
2017-10-22 Agros Suchawa 2:5 Pławanice Kamień relacja ›
2017-10-06 Kłos Chełm 2:2 Vitrum Wola Uhruska zobacz ›
2017-10-06 Włodawianka Włodawa 9:2 Agros Suchawa zobacz ›
2017-10-18 Sawena Sawin 2:2 Pławanice Kamień relacja ›
2017-10-23 Victoria Żmudź 3:5 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2017-10-13 Vitrum Wola Uhruska 5:4 Victoria Żmudź zobacz ›
2017-10-13 Hutnik Ruda-Huta 0:2 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
2017-10-13 Agros Suchawa 0:12 Kłos Chełm zobacz ›
2017-10-27 Pławanice Kamień 0:3 Włodawianka Włodawa zobacz ›

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2018-02-25, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Vitrum Wola Uhruska - MKS Siedliska
Leszkopol Bezek - Agros Suchawa
Astra Leśniowice - Sawena Sawin
Znicz Siennica Różana - Zryw Gorzków
Start - Regent Pawłów - Bug Hanna
Pławanice Kamień - Hutnik Dubeczno

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńSawena Sawin
Pławanice Kamień 1:4 Sawena Sawin
2017-11-19, 13:00:00
mecz zaległy, w pierwotnym terminie (29.10.2017 r.) odwołany
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Włodawianka Włodawa 4:2 Hutnik Dubeczno
Pławanice Kamień 1:4 Bug Hanna
Start - Regent Pawłów 4:0 Zryw Gorzków
Znicz Siennica Różana 2:4 Sawena Sawin
Astra Leśniowice 0:3 Agros Suchawa
MKS Siedliska 2:4 Leszkopol Bezek

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Mały 56
2. pan_misiek 51
3. AveAstra 33
4. kszupawa2012 1

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com