|
dzisiaj: 1493, wczoraj: 1552
ogółem: 8 741 083
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
BRAT-CUKROWNIK SIENNICA NADOLNA
Prezes: Stanisław Lubaś
Trener: Andrzej Krawiec
Kierownik drużyny: Tadeusz Ćwirta
Bramkarze: Łukasz Kowalski (1992), Grzegorz Pypa (1996), Piotr Siemko (1996).
Obrońcy: Krzysztof Dobrzyński (1977), Mariusz Korszun (1975), Krzysztof Szadura (1988), Robert Malinowski (1981), Piotr Wójciuk (1977), Mateusz Świdnik (1996), Kacper Gdak (1996), Michał Kociuba (1996).
Pomocnicy: Piotr Lubaś (1992), Patryk Jopek (1995), Michał Szadura (1992), Paweł Szadura (1993), Arkadiusz Kister (1986), Jakub Bludnik (1996), Dominik Sagadel (1996), Andrzej Krawiec (1978), Krzysztof Półtorak (1997), Kamil Jopek (1998).
Napastnicy: Arnold Kister (1988), Krystian Szczepaniuk (1996), Arkadiusz Wędzina (1997), Mateusz Garbacz (1995), Norbert Nowicki (1988), Aleksander Urbański (1998).
Przybyli: K.Jopek (Start Krasnystaw), Garbacz (Granica Dorohusk), Urbański, Półtorak (obaj z juniorów).
Ubyli: M.Łata (Ruch Izbica), Witka, Wójcicki (nie wznowili treningów).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SPS EKO RÓŻANKA
Prezes: Andrzej Kaliszuk
Trener: Andrzej Łągwa
Kierownik drużyny: Marcin Swoboda
Bramkarze: Kamil Karwatiuk (1997), Maciej Danielczuk (1999), Kamil Wasylik (1994).
Obrońcy: Grzegorz Bornus (1977), Paweł Kruk (1989), Wojciech Lejko (1996), Michał Łobko (1998), Emil Mikulski (1989), Paweł Chmiel (1995), Dawid Żakowski (1997).
Pomocnicy: Patryk Błaszczuk (1996), Krystian Mikulski (1997), Mateusz Gołąb (1991), Grzegorz Piotrowski (1996), Damian Bojarczuk (1991), Mateusz Harko (1998), Piotr Mazur (1994), Vladyslav Mahdysh (1995), Jakub Gołąb (1999).
Napastnicy: Sławomir Skorupski (1986), Mateusz Chwedoruk (1997).
Przybyli: Mahdysh (Bogu Brody /Ukraina/), Mazur (nowozgłoszony).
Ubyli: Kuczyński (Włodawianka Włodawa), Walaszek (Vitrum Wola Uhruska).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FRASSATI FAJSŁAWICE
Prezes: Jerzy Zabielski
Trener: Daniel Krakiewicz
Kierownik drużyny: Artur Gąsak
Bramkarze: Michał Czajka (1991), Wojciech Mazur (1999).
Obrońcy: Piotr Trała (1988), Łukasz Pluta (1990), Piotr Jedut (1992), Tomasz Madeja (1986), Konrad Błaziak (1995), Kamil Kostecki (1996), Kamil Baran (1990), Tomasz Furmaniak (1984), Andrzej Stacharski (1993), Marcin Baran (1989), Patryk Dzirba (1998).
Pomocnicy: Andrzej Adamiak (1992), Jacek Olech (1987), Rafał Robak (1997), Bartosz Lipa (1995), Karol Przebirowski (1993), Daniel Krakiewicz (1986), Bartłomiej Sałaga (1982), Piotr Chruściel (1999), Artur Gąsak (1981), Patryk Przebirowski (1994).
Napastnicy: Łukasz Kasperek (1981), Łukasz Skorek (1986), Sebastian Baran (1995), Przemysław Olech (1985), Jakub Stefaniak (1998).
Przybyli: Dzirba, Chruściel, Stefaniak, Mazur (wszyscy z juniorów), Gąsak (nowozgłoszony), P.Przebiorowski (wrócił z zagranicy).
Ubyli: Kozak (LKS Wierzchowiska), Leszczyński, Szymaniak (obaj nie wznowili treningów).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KŁOS CHEŁM
Prezes: Lucjan Jarocki
Trener: Robert Tarnowski
Kierownik drużyny: Lucjan Jarocki
Bramkarze: Mariusz Bożek (1998), Bartłomiej Porzyc (1989).
Obrońcy: Tomasz Hawryluk (1978), Radosław Leonowicz (1989), Patryk Wróblewski (1993), Sławomir Wyrostek (1972), Mateusz Korkosz (1997), Emil Poznański (1995), Tomasz Ciechoński (1975), Michał Siatka (1995), Konrad Omelko (1990), Mateusz Misik (1998), Patryk Prus (1996), Michał Lik (1997).
Pomocnicy: Paweł Żwirbla (1992), Tomasz Janas (1987), Damian Flis (1989), Patryk Gierczak (1997), Kazimierz Bala (1992), Dariusz Wojtal (1996), Michał Antoniak (1996).
Napastnicy: Łukasz Drzewicki (1990), Paweł Król (1989), Karol Skubisz (1989), Arkadiusz Szady (1998), Marek Szponar (1994).
Przybyli: Michał Antoniak (wznowił treningi), Szponar (Start Krasnystaw).
Ubyli: Mateusz Antoniak (Vitrum Wola Uhruska).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OGNIWO WIERZBICA
Prezes: Robert Hanc
Trener: Sebastian Kogut
Kierownik drużyny: Artur Wawruszak
Bramkarze: Rafał Zagraba (1988), Konrad Chruścik (1999).
Obrońcy: Rafał Kołtun (1992), Tomasz Nowaczek (1981), Damian Gałecki (1990), Hubert Pilipczuk (1996), Mariusz Członka (1995), Michał Kłos (1997), Grzegorz Wdowicz (1998), Seweryn Pietruszka (1979), Konrad Flisiuk (1997), Alan Bonat (1999).
Pomocnicy: Igor Hanc (1992), Mateusz Szanfisz (1993), Karol Knot (1989), Kacper Hanc (1996), Mateusz Kołtun (1996), Konrad Flisiuk (1997), Radosław Członka (1998), Przemysław Mazurek (1980), Przemysław Rutkowski (1996), Tymoteusz Nyszko (1981), Szymon Welter (1980), Bartłomiej Zwolak (1994).
Napastnicy: Patryk Bąk (1992), Damian Krupski (1992), Karol Stańczuk (1999), Maciej Szwed (1998), Maksymilian Dumin (1996).
Przybyli: Kogut (trener), Pietruszka (Unia Białopole), Stańczuk, Chruścik, Szwed, Flisiuk, Dumin, Bonat (wszyscy z juniorów), P.Rutkowski (Victoria Żmudź), Nyszko (wznowił treningi), Zwolak, Welter (obaj Granica Dorohusk).
Ubyli: Z.Gomułka, P.Gomułka (obaj Leszkopol Bezek), M.Nowaczek (Victoria Żmudź), Charytanowicz, M.Bąk, Nadolski (wszyscy wyjazd za granicę).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GKS PŁAWANICE KAMIEŃ
Prezes: Grzegorz Weremko
Trener: Michał Filipczuk
Kierownik drużyny: Janusz Dudko
Bramkarze: Michał Wojcieszek (1997), Mateusz Paluch (1993), Grzegorz Dmuch (1986).
Obrońcy: Mirosław Neckar (1967), Robert Hawryluk (1975), Paweł Szajna (1984), Michał Filipczuk (1988), Rafał Malinowski (1996), Michał Kamiński (1997), Bartłomiej Kozaczuk (1995), Tomasz Petruk (1983).
Pomocnicy: Michał Gąsiorowski (1992), Tomasz Rzeszut (1996), Michał Pogorzelec (1995), Sebastian Dudko (1982), Jarosław Szałaj (1996), Adrian Czajka (1997), Patryk Urban (1997).
Napastnicy: Patryk Szkałuba (1995), Damian Wiśniewski (1988), Kacper Nestorowicz (1996).
Przybył: Urban (z juniorów).
Ubyli: Olender (Orzeł Srebrzyszcze), M.Paszkiewicz, Ł.Paszkiewicz, R.Szymczuk, Kapeluszny, Gajewski (wszyscy nie wznowili treningów).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RUCH IZBICA
Prezes: Paweł Zieliński
Trener: Arkadiusz Mazurek
Kierownik drużyny: Marcin Antoniak
Bramkarze: Łukasz Pastuszak (1988), Bartłomiej Bliźniak (1998).
Obrońcy: Rafał Pawelec (1989), Bartłomiej Suszek (1993), Adrian Kaszak (1997), Michał Śliwa (1997), Konrad Swatowski (1999), Przemysław Jasiński (1998), Karol Kalita (1996), Robert Fornal (1977).
Pomocnicy: Sławomir Swatowski (1995), Maciej Śliwa (1996), Patryk Lewandowski (1998), Michał Kornaś (1998), Piotr Malczewski (1978), Paweł Jarmosz (1993), Damian Łata (1997), Michał Wlizło (1998), Maciej Bojar (1993), Marcin Łata (1994).
Napastnicy: Damian Stępniak (1993), Michał Gałka (1987), Adam Tymicki (1999), Grzegorz Dąbrowski (1984), Jakub Antoniak (1999), Kamil Mikuła (1995).
Przybyli: A.Mazurek (trener), M.Łata (Brat Siennica Nadolna), Fornal, Mikuła (obaj Zryw Gorzków), Antoniak (z juniorów), Lewandowski (Chełmianka Chełm).
Ubyli: Ignaciuk (Omega Stary Zamość), Gieleta (Zryw Gorzków).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SAWENA SAWIN
Prezes: Wojciech Adamowicz
Trener: Marek Tarnowski
Kierownik drużyny: -
Bramkarze: Przemysław Misiura (1993), Rafał Jaglewicz (1997).
Obrońcy: Michał Niemiec (1991), Patryk Łubkowski (1995), Rafał Wachulski (1996), Mateusz Krawczyński (1991), Paweł Łabędzki (1990), Łukasz Dyczkowski (1990), Kacper Kierepka (1996), Dominik Swatek (1991).
Pomocnicy: Michał Teter (1986), Jacek Szyszko (1982), Przemysław Suszcz (1997), Rafał Stopa (1996), Kamil Nowak (1993), Maciej Czmielewski (1998), Damian Kamyszek (1990), Szymon Maliszewski (1993), Przemysław Matejek (1998), Jakub Jaglewicz (1997), Tomasz Rączkowski (1989), Marcin Żołnacz (1997).
Napastnicy: Andrzej Paszkowski (1990), Patryk Kozina (1994), Dawid Jaglewicz (1996).
Przybyli: J.Jaglewicz, Żołnacz (obaj z juniorów).
Ubyli: Wójcik (LKS Trawniki), Rusinek (wyjechał za granicę), Michalski (kontuzja).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SPARTA REJOWIEC FABRYCZNY
Prezes: Robert Szokaluk
Trener: Bartosz Bodys
Kierownik drużyny: Marek Jankowski
Bramkarze: Sebastian Bralewski (1990), Mateusz Lipiński (1997), Maciej Płonka (1983).
Obrońcy: Bartosz Bodys (1983), Kamil Rutkowski (1993), Artur Rutkowski (1989), Amadeusz Lewczuk (1998), Igor Kułaga (1996), Mateusz Sawicki (1994), Sebastian Lipiński (1995), Piotr Kwiatkowski (1993), Sebastian Kwiatkowski (1989), Marcin Terlecki (1994), Łukasz Jaruga (1988).
Pomocnicy: Dawid Sulowski (1997), Kamil Góra (1983), Patryk Krystjańczuk (1997), Jakub Kopciewicz (1997), Daniel Sawicki (1993), Mikołaj Kister (1993), Konrad Kiejda (1993).
Napastnicy: Bartosz Kwiatosz (1996), Daniel Barabasz (1994), Jacek Ziarkowski (1975), Dorel Rudenco (1985).
Przybyli: S.Kwiatkowski, K.Kiejda (obaj Unia Rejowiec), Terlecki (Spółdzielca Siedliszcze), Jaruga (wznowił treningi), Rudenco (nowozgłoszony), Płonka (wznowił treningi).
Ubyli: Grams, Kość (obaj nie wznowili treningów), Szmytki (Włodawianka Włodawa), J.Chybiak, Kozioł (obaj Start-Regent Pawłów).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE
Prezes: Zbigniew Droń
Trener: Tomasz Bielecki
Kierownik drużyny: Karol Siczek
Bramkarze: Łukasz Bielecki (1994), Adam Kasprzak (1991), Krzysztof Kiedrzynek (1959).
Obrońcy: Robert Braniewski (1983), Konrad Jędruszak (1997), Maciej Ławicki (1999), Hubert Lekan (1998), Dawid Orłowski (1994), Kamil Wawruszak (1984), Paweł Żukowski (1980), Kamil Leśnicki (1985), Łukasz Leśnicki (1987), Krzysztof Mroczek (1983).
Pomocnicy: Szymon Borek (1995), Paweł Droń (1983), Artur Hawerczuk (1996), Krzysztof Łaska (1984), Damian Osoba (1989), Adrian Osoba (1999), Daniel Orłowski (1999), Robert Wójcik (1979), Dawid Lekan (1996), Bartosz Cejman (1996), Mateusz Muzyka (1995), Jakub Roczon (1999).
Napastnicy: Tomasz Denisiuk (1988), Mateusz Iwaniuk (1994), Łukasz Lechowski (1985), Robert Pasternak (1985), Adrian Kurec (1984), Marek Stefańczuk (1999).
Przybyli: Cejman, M.Muzyka (obaj Leszkopol Bezek).
Ubyli: Terlecki (Sparta Rejowiec Fabryczny), Jop, M.Jędruszak (obaj nie wznowili treningów).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
START 1944 KRASNYSTAW
Prezes: Andrzej Jasionowski
Trener: Mariusz Wróbel
Kierownik drużyny: Robert Grzesiak
Bramkarze: Alan Bednarczyk (1992), Mateusz Skrzypa (1998), Wojciech Matycz (1997).
Obrońcy: Łukasz Nowakowski (1994), Michał Łuczyn (1994), Grzegorz Liszka (1995), Bartłomiej Dworucha (1995), Jakub Salitra (1991), Michał Saj (1997), Wojciech Herbut (1989), Karol Wojciechowski (1997), Radosław Lenard (1998), Jakub Furtak (1999), Michał Zadrąg (1998).
Pomocnicy: Dariusz Chłopek (1996), Adrian Kowalski (1996), Paweł Matycz (1997), Tomasz Iwan (1986), Marcin Ciechan (1974), Patryk Ciesielski (1997), Michał Wójtowicz (1998), Karol Sobów (1987). Daniel Chariasz 1993), Mateusz Wójcik (1994), Kacper Kleban (1999), Karol Karasiński (1995), Mateusz Legieć (1998), Mateusz Dołhan (1997), Kamil Wieradzki (1998), Łukasz Petrynik (2000), Tomasz Majewski (1979).
Napastnicy: Sebastian Sadowski (1991), Jakub Frącek (1991).
Przybyli: Karasiński (Ludwiniak Ludwin), Kleban, Legieć, Dołhan, Furtak, Zadrąg (wszyscy z juniorów), Wieradzki (nowozgłoszony), Petrynik (z trampkarzy), Majewski (wznowił karierę).
Ubyli: Kowiński (AMSPN Hetman Zamość, Szponar (Kłos Chełm), Jopek (Brat Siennica Nadolna), Banaszkiewicz, E.Witkowski (obaj kontuzja), Szczepanik (Zryw Gorzków).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TATRAN KRAŚNICZYN
Prezes: Lucjan Fedak
Trener: Mirosław Berbeć
Kierownik drużyny: Piotr Mróz
Bramkarze: Przemysław Kubów (1993), Tomasz Solecki (1980), Kamil Bulicz (1997).
Obrońcy: Adrian Stasiuk (1992), Sebastian Stasiuk (1995), Marek Dubaj (1995), Konrad Kryłowicz (1996), Łukasz Soczyński (1995), Adam Barzał (1996), Krzysztof Maciaszek (1984), Piotr Mazurek (1991), Marcin Dubaj (1997).
Pomocnicy: Mariusz Sawczuk (1980), Piotr Sawczuk (1983), Daniel Mazurek (1993), Rafał Mróz (1993), Karol Smorga (1997), Marcin Mielnicki (1982), Paweł Fedak (1989), Przemysław Rapa (1982), Damian Sadlak (1992), Sebastian Suduł (1987), Kamil Ciechański (1988), Krzysztof Błaszczak (1977), Ireneusz Kowalski (1993).
Napastnicy: Kamil Mazurek (1994), Marek Burek (1977), Mirosław Tymicki (1985), Łukasz Pukas (1990).
Przybyli: Piotr Mazurek (Chełmianka Chełm), Marcin Dubaj (z juniorów).
Ubyli: J.Stasiuk, Dobosz (obaj nie wznowili treningów).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UNIA BIAŁOPOLE
Prezes: Jan Ostrowski
Trener: Waldemar Kogut
Kierownik drużyny: Sebastian Czepielewski
Bramkarze: Piotr Siewak (1996), Tomasz Wikło (1985), Emil Kargul (1985).
Obrońcy: Wojciech Bureć (1993), Grzegorz Piekaruk (1985), Damian Tukiendorf (1995), Marcin Szwiec (1985), Kamil Kaczyński (1996), Tomasz Soroka (1988), Stanisław Domińczuk (1974), Daniel Szopa (1995), Kordian Nazaruk (1995).
Pomocnicy: Adrian Zdybel (1996), Damian Komosa (1996), Grzegorz Szponder (1998), Jacek Iwanicki (1992), Adam Frąk (1984), Dawid Stepaniuk (1995), Mateusz Adamiec (1986), Arkadiusz Sekulski (1985), Hubert Kołodziejczyk (1996).
Napastnicy: Szymon Łukaszewski (1996), Przemysław Rondoś (1998), Robert Cymborski (1983), Michał Jabłoński (1983).
Przybyli: Wikło, Kołodziejczyk (obaj Victoria Żmudź), T.Soroka, Domińczuk (obaj wznowili treningi), Szopa (Wisła Maciejowice), Oleszczuk (Unia Hrubieszów).
Ubyli: Szlichtyng, Leśnicki (obaj nie wznowili treningów), Pietruszka (Ogniwo Wierzbica), S.Kogut (Victoria Żmudź).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UNIA REJOWIEC
Prezes: Marcin Palonka
Trener: Tomasz Sąsiadek
Kierownik drużyny: Jan Mazur
Bramkarze: Maciej Maciejewski (1993), Łukasz Studziński (1982).
Obrońcy: Mateusz Pawlicha (1986), Karol Szczepanik (1990), Marcin Kloc (1990), Kamil Brzezicki (1981), Paweł Szajduk (1994), Zbigniew Leśnicki (1976), Dawid Karauda (1995), Roman Rossa (1972), Dawid Kowalczyk (1997), Damian Korzeniowski (1986).
Pomocnicy: Mateusz Bohuniuk (1992), Adrian Czerwiński (1994), Michał Miazga (1984), Paweł Paśnik (1982), Przemysław Huk (1996), Marcin Palonka (1983), Dawid Grel (1999), Jarosław Dębski (1988), Maciej Huk (1997), Michał Chybiak (1991), Łukasz Górski (1990), Karol Szczepanik (1990).
Napastnicy: Maciej Niemiec (1997), Tomasz Piłat (2000), Tomasz Sąsiadek (1985), Michał Pastuszak (1991), Karol Bohuniuk (1995).
Przybyli: M.Huk, Korzeniowski (obaj wznowili treningi), Piłat, Kowalczyk (z juniorów), M.Chybiak (Sparta Rejowiec Fabryczny), K.Bohuniuk (Orzeł Srebrzyszcze).
Ubyli: Gwardiak (wyjazd za granicę), K.Kiejda, S.Kwiatkowski (obaj Sparta Rejowiec Fabryczny), Ciołek (Vitrum Wola Uhruska), Futyma, Głowacki, Gozdur (wszyscy nie wznowili treningów), Górny, M.Kozaczuk (obaj Niedźwiadek Chełm juniorzy), Liszewski (Orzeł Srebrzyszcze).
Najbliższa kolejka 12 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Chełm | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
plawanice@gmail.com