|
dzisiaj: 1223, wczoraj: 1552
ogółem: 8 740 813
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
BRAT CUKOWNIK SIENNICA NADOLNA
Prezes: Stanisław Lubaś
Trener: Mariusz Wróbel
Kierownik drużyny: Tadeusz Ćwirta
Bramkarze: Mariusz Wróbel (1982), Łukasz Kowalski (1992), Grzegorz Pypa (1996), Marek Dębski (1988).
Obrońcy: Krzysztof Dobrzyński (1977), Paweł Belina (1988), Mariusz Korszun (1975), Dawid Jopek (1992), Dominik Salitra (1993), Robert Ćwirta (1982), Dariusz Chłopek (1996), Mateusz Świdnik (1996), Daniel Marczewski (1996).
Pomocnicy: Mariusz Czuluk (1972), Robert Malinowski (1981), Jarosław Dębski (1988), Piotr Lubaś (1992), Tomasz Dobosz (1993), Bartłomiej Majczak (1996), Cezary Bryda (1995), Patryk Jopek (1995), Jakub Bludnik (1996), Michał Frączek (1994), Jakub Salitra (1991), Hubert Burdan (1996), Marcin Łata (1994), Adrian Pukas (1995), Karol Czuba (1996), Radosław Patyk (1996), Marcin Ciechan (1974).
Napastnicy: Arnold Kister (1988), Norbert Nowicki (1988), Krystian Szczepaniuk (1996), Jarosław Drzewiecki (1988), Jakub Frącek (1991), Arkadiusz Kister (1986), Arkadiusz Wędzina (1997).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FRASSATI FAJSŁAWICE
Prezes: Jerzy Zabielski
Trener: Waldemar Krakiewicz
Kierownik drużyny: Jerzy Ornal
Bramkarze: Michał Czajka (1991), Mateusz Czuba (1993).
Obrońcy: Piotr Trała (1988), Adrian Furmaniak (1987), Łukasz Pluta (1990), Krzysztof Szadura (1988), Michał Błaziak (1987), Piotr Jedut (1992), Tomasz Madeja (1986), Karol Przebirowski (1993), Konrad Błaziak (1995).
Pomocnicy: Artur Czajka (1987), Andrzej Stacharski (1993), Marcin Baran (1989), Michał Szadura (1992), Paweł Szadura (1993), Andrzej Adamiak (1992), Patryk Kasperek (1995), Jacek Olech (1987), Patryk Przebirowski (1994), Damian Rybak (1994), Rafał Robak (1997).
Napastnicy: Łukasz Kasperek (1981), Jerzy Ornal (1977), Krzysztof Pluta (1991), Bartłomiej Szymaniak (1993), Łukasz Skorek (1986).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GRANICA DOROHUSK
Prezes: Dariusz Kamola
Trener: Stanisław Cybulski
Kierownik drużyny: Ryszard Kotowski
Bramkarze: Piotr Kopeć (1991), Sebastian Bralewski (1990), Waldemar Ruszkiewicz (1973).
Obrońcy: Patryk Ruszkiewicz (1989), Kamil Sergijuk (1988), Łukasz Dyczko (1987), Paweł Hawryluk (1996), Kamil Gadzicki (1994), Hubert Oleszczuk (1996), Grzegorz Świderski (1982), Bartłomiej Jędruszak (1990), Patryk Bukowski (1992).
Pomocnicy: Mariusz Olender (1988), Kamil Walczuk (1994), Mateusz Fedoruk (1994), Krzysztof Ruszkiewicz (1974, Paweł Kossowski (1992), Piotr Ciejak (1990), Patryk Babiarz (1991).
Napastnicy: Łukasz Drzewicki (1990), Michał Jabłoński (1993), Mateusz Petelski (1993), Kazimierz Bala (1992), Mateusz Miksza (1992).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HUTNIK RUDA-HUTA
Prezes: Krzysztof Czerniakiewicz
Trener: Lech Czarnecki
Kierownik drużyny: Janusz Kowałko
Bramkarz: Wojciech Chmiel (1973), Przemysław Kamiński (1996).
Obrońcy: Robert Nawrocki (1988), Marcin Kozak (1989), Krzysztof Czerniakiewicz (1979), Dariusz Balcerek (1991), Karol Pawlak (1995), Ariel Skimina (1988), Szczepan Borysiuk (1996), Szymon Borysiuk (1997).
Pomocnicy: Łukasz Krawczyński (1989), Łukasz Nestorowicz (1985), Łukasz Toporowski (1985), Michał Świszcz (1995), Marcin Olech (1986), Damian Kulbicki (1988).
Napastnicy: Paweł Nawrocki (1989), Paweł Mazur (1990), Damian Krupski (1992), Szymon Balcerek (1996).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KŁOS CHEŁM
Prezes: Lucjan Jarocki
Trener: Robert Tarnowski
Kierownik drużyny: Lucjan Jarocki
Bramkarze: Łukasz Kozłowski (1984), Przemysław Pawlak (1994), Grzegorz Wójcik (1995).
Obrońcy: Tomasz Hawryluk (1978), Dariusz Bogusz (1983), Patryk Wróblewski (1993), Sławomir Wyrostek (1972), Konrad Jańczuk (1995), Marcin Kaczorowski (1995), Mateusz Korkosz (1997), Artur Kruk (1996), Emil Poznański (1995).
Pomocnicy: Maciej Żółciński (1988), Paweł Żwirbla (1992), Paweł Król (1989), Piotr Poznański (1994), Karol Koniczuk (1993), Tomasz Janas (1987), Łukasz Wójcicki (1996), Damian Flis (1989), Michał Antoniak (1996), Patryk Gierczak (1997).
Napastnicy: Radosław Ciołek (1978), Mateusz Antoniak (1994), Patryk Staszczak (1991), Arkadiusz Wałczyk (1994), Bartłomiej Wyrostek (1996).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OGNIWO WIERZBICA
Prezes: Robert Hanc
Trener: Andrzej Krawiec
Kierownik drużyny: Artur Wawruszak
Bramkarze: Rafał Zagraba (1988), Przemysław Ratomski (1992).
Obrońcy: Rafał Kołtun (1992), Tomasz Nowaczek (1981), Damian Gałecki (1990), Adrian Leszczyński (1993), Hubert Pilipczuk (1996), Konrad Sobczuk (1996), Arkadiusz Bakaj (1993), Konrad Bonat (1996), Radosław Leonowicz (1989, Karol Czerniakowski (1996).
Pomocnicy: Igor Hanc (1992), Mateusz Szanfisz (1993), Karol Knot (1989), Kacper Hanc (1996), Mateusz Kołtun (1996), Alan Adamczuk (1997), Patryk Kaszczuk (1994), Dominik Remiś (1995), Wojciech Błaszczuk (1989), Andrzej Krawiec (1978), Michał Czubacki (1994), Krystian Ogórek (1996).
Napastnicy: Patryk Bąk (1992), Erwin Pilarski (1988), Mateusz Bąk (1993), Paweł Nadolski (1992), Damian Misiura (1986), Marcin Nowaczek (1996), Radosław Gomułka (1997), Przemysław Mazurek (1979).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GKS PŁAWANICE KAMIEŃ
Prezes: Grzegorz Weremko
Trener: Robert Hawryluk
Kierownik drużyny: Janusz Dudko
Bramkarze: Mateusz Paluch (1993), Mateusz Paszkiewicz (1995).
Obrońcy: Konrad Omelko (1990), Mirosław Neckar (1967), Paweł Ustapiuk (1994), Robert Hawryluk (1975), Tomasz Piech (1989), Damian Szpakowski (1987), Patryk Soroczyński (1994), Mateusz Szynkaruk (1996), Jarosław Szałaj (1996), Rafał Malinowski (1996).
Pomocnicy: Michał Filipczuk (1988), Michał Gąsiorowski (1992), Tomasz Petruk (1983), Tomasz Rzeszut (1996), Michał Pogorzelec (1995), Michał Kamiński (1997), Adrian Czajka (1997), Tomasz Bochen (1980), Paweł Szajna (1984).
Napastnicy: Patryk Szkałuba (1995), Damian Wiśniewski (1988), Kacper Nestorowicz (1996), Grzegorz Stelmasiewicz (1993), Grzegorz Antoniak (1993).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RUCH IZBICA
Prezes: Mariusz Bąk
Trener: Arkadiusz Orkiszewski. Asystent: Andrzej Ignaciuk
Kierownik drużyny: Marcin Antoniak
Bramkarze: Radosław Pomianowski (1995), Sebastian Suszek (1994), Łukasz Pastuszak (1988), Hubert Rysak (1992).
Obrońcy: Mirosław Basiński (1977), Rafał Pawelec (1989), Paweł Jarmosz (1993), Bartłomiej Suszek (1993), Rafał Jarmosz (1994), Rafał Marchewka (1996), Adrian Kaszak (1997), Michał Śliwa (1997), Adrian Zdziłowski (1998).
Pomocnicy: Bartłomiej Ożga (1993), Sławomir Swatowski (1995), Maciej Śliwa (1996), Andrzej Ignaciuk (1983), Przemysław Zając (1996), Wojciech Dołhan (1979), Hubert Baczyński (1994), Mateusz Antoniak (1994), Łukasz Orkiszewski (1989), Łukasz Lewandowski (1994), Patryk Lewandowski (1998), Mateusz Krzymowski (1992), Michał Kornaś (1998).
Napastnicy: Karol Bohuniuk (1995), Arkadiusz Orkiszewski (1984), Kamil Hałas (1995), Konrad Bojarski (1984), Damian Łata (1997), Damian Kłoczek (1995).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE
Prezes: Zbigniew Droń
Trener: Jacek Płoszaj
Kierownik drużyny: -
Bramkarze: Marcin Lipczak (1992), Krzysztof Dziewulski (1993), Adam Kasprzak (1991).
Obrońcy: Kamil Wawruszak (1984), Robert Braniewski (1983), Paweł Droń (1983), Dawid Orłowski (1994), Szymon Borek (1995), Marcin Terlecki (1994), Konrad Jędruszak (1997), Jan Jop (1985), Jacek Płoszaj (1967), Adrian Pawłowski (1990).
Pomocnicy: Kamil Krawczyk (1994), Michał Domański (1986), Damian Osoba (1989), Mateusz Sawicki I (1991), Artur Hawerczuk (1996), Kamil Kowalczyk (1992), Paweł Żukowski (1980), Tomasz Denisiuk (1988), Marcin Jędruszak (1992), Mateusz Iwaniuk (1994), Mateusz Sawicki II (1994), P.Płoszaj (1996).
Napastnicy: Krzysztof Klempka (1968), Kamil Gołębiowski (1994), Robert Pasternak (1980), Łukasz Lechowski (1985).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
START KRASNYSTAW
Prezes: Jan Karauda
Trener: Sławomir Kosior
Kierownik drużyny: Maciej Smolira
Bramkarze: Sebastian Kowiński (1994), Alan Bednarczyk (1992), Krzysztof Bodio (1982), Jakub Kurek (1995).
Obrońcy: Piotr Styżej (1987), Michał Gutowski (1990), Mateusz Banaszkiewicz (1992), Łukasz Nowakowski (1994), Karol Stępniewski (1988), Krzysztof Basiński (1975), Michał Łuczyn (1994), Grzegorz Liszka (1995), Bartłomiej Dworucha (1995), Kamil Mikuła (1993), Piotr Mazurek (1991).
Pomocnicy: Przemysław Nizioł (1989), Dawid Bielak (1987), Daniel Chariasz (1992), Krzysztof Błaszczak (1977), Mariusz Bąk (1976), Damian Sadlak (1992), Kamil Góra (1983), Mirosław Szczepanik (1994), Mateusz Tkaczyk (1995), Michał Szostak (1994).
Napastnicy: Emil Witkowski (1990), Marek Szponar (1994), Tomasz Maśluch (1988), Adrian Kowalski (1996), Mateusz Wójcik (1994), Damian Stępniak (1993), Sebastian Sadowski (1991).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UNIA BIAŁOPOLE
Prezes: Jan Ostrowski
Trener: Tomasz Wieczorek
Kierownik drużyny: Sebastian Czepielewski
Bramkarze: Rafał Zelent (1992), Piotr Siewak (1996).
Obrońcy: Piotr Kwiatkowski (1993), Wojciech Bureć (1993), Stanisław Domińczuk (1974), Grzegorz Piekaruk (1985), Tomasz Soroka (1988), Grzegorz Pul (1994), Damian Tukiendorf (1995), Adrian Chwedyna (1990), Mariusz Werbolewski (1975).
Pomocnicy: Michał Soroka (1990), Paweł Adamczyk (1990), Adrian Zdybel (1996), Tomasz Jenda (1993), Damian Komosa (1996), Tomasz Wieczorek (1972).
Napastnicy: Sławomir Leśnicki (1981), Szymon Łukaszewski (1996), Rafał Sobczuk (1991).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UNIA REJOWIEC
Prezes: Zbigniew Rumiński
Trener: Tomasz Sąsiadek
Kierownik drużyny: Jan Mazur
Bramkarze: Maciej Maciejewski (1993), Jakub Liszewski (1996), Łukasz Studziński (1982), Sebastian Brzyszko (1987).
Obrońcy: Michał Danielczuk (1990), Mateusz Pawlicha (1986), Karol Szczepanik (1990), Mateusz Adamczuk (1994), Marcin Kloc (1990), Kamil Brzezicki (1981), Dawid Karauda (1985), Krzysztof Soczyński (1984), Artur Piłat (1976), Janusz Cygan (1985), Damian Korzeniowski (1986).
Pomocnicy: Mateusz Bohuniuk (1992), Adrian Czerwiński (1994), Łukasz Górski (1990), Mateusz Waręcki (1994), Michał Miazga (1984), Marcin Kiejda (1985).
Napastnicy: Michał Pastuszak (1991), Paweł Szajduk (1994), Maciej Futyma (1987), Paweł Paśnik (1982), Kacper Fabiańczyk (1993), Grzegorz Jersak (1976).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE
Prezes: Piotr Szadziuk
Trener: Zbigniew Leśnicki
Kierownik drużyny: Piotr Szadziuk
Bramkarze: Karol Matczuk (1993).
Obrońcy: Ernest Kaznowski (1991), Krzysztof Rydz (1991), Zbigniew Leśnicki (1976), Tomasz Has (1989), Krzysztof Mroczek (1983), Patryk Szadziuk (1995), Łukasz Wójcikiewicz (1991), Grzegorz Czerniej (1992), Dawid Swatek (1990).
Pomocnicy: Adrian Kurec (1984), Dawid Hałaj (1992), Paweł Gołębiowski (1981), Łukasz Tyrka (1989), Tomasz Szumilak (1988), Adrian Hałaj (1993), Stanisław Staniszewski (1989), Damian Tyrka (1990), Tomasz Mazurek (1989), Adrian Serafin (1994), Paweł Burda (1988), Mateusz Dudzic (1994), Damian Psiuk (1993), Mateusz Grzywaczewski (1998).
Napastnicy: Adam Nafalski (1982), Artur Antoniak (1990), Łukasz Chmiel (1993), Jacek Dyszewski (1972), Gabriel Wlaź (1988), Zbigniew Szadziuk (1974), Karol Lackowski (1994).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WŁODAWIANKA WŁODAWA
Prezes: Tadeusz Borkowski
Trener: Marek Drob
Kierownik drużyny: Bogdan Wysocki
Bramkarze: Kamil Struk (1987), Daniel Polak (1980).
Obrońcy: Maciej Żakowski (1994), Mateusz Pruszkowski (1991), Artur Nielipiuk (1982), Kamil Kopczewski (1991), Paweł Kruk (1989), Ernest Czelej (1982), Marek Żakowski (1993), Emil Mikulski (1989), Mateusz Serafin (1996), Piotr Czelej (1977), Marcin Nilipiuk (1995).
Pomocnicy: Przemysław Wójciuk (1986), Wojciech Więcaszek (1986), Rafał Musz (1994), Emil Walko (1991), Alan Kociuba (1990), Łukasz Bartnik (1994), Paweł Soroka (1983), Dawid Ciechan (1988), Michał Kuczyński (1992), Jakub Kuczyński (1985), Krzysztof Sielaszuk (1995), Patryk Torbicz (1996).
Napastnicy: Grzegorz Bornus (1977), Norbert Zdolski (1987), Daniel Gawroński (1996), Kacper Węgliński (1997).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
źródło: opracowanie własne
Najbliższa kolejka 12 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Chełm | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
plawanice@gmail.com