|
dzisiaj: 1108, wczoraj: 1552
ogółem: 8 740 698
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
JUNIORZY - KADRY ZESPOŁÓW W SEZONIE 2013 / 2014:
BRAT CUKOWNIK SIENNICA NADOLNA
Bramkarz: Grzegorz Pypa (1996).
Obrońcy: Paweł Żelisko (1996), Mateusz Świdnik (1996), Dariusz Chłopek (1996), Cezary Bryda (1995), Maciej Mucha(1996), Kamil Adamczuk (1997), Daniel Marczewski (1996), Piotr Juściński (1995).
Pomocnicy: Patryk Jopek (1995), Marcin Skubisz (1997), Radosław Patyk (1996), Jakub Bludnik (1996), Bartłomiej Majczak (1996), Kamil Jopek (1998), Eryk Burzak (1998), Karol Czuba (1996), Hubert Burdan (1996), Przemysław Franczak (1996), Tomasz Nawrocki (1998), Patryk Kowalczyk (1996), Adrian Pukas (1995).
Napastnicy: Krystian Szczepaniuk (1996), Kamil Drapsa (1998),Arkadiusz Wędzina (1997).
--------------------------------------------------------------------------------------
FRASSATI FAJSŁAWICE
Bramkarz: Patryk Dzirba (1998).
Obrońcy: Daniel Błaziak (1996), Konrad Błaziak (1995), Kacper Grzegorczyk (1998), Karol Jagiełło (1998), Jakub Kopeć (1998), Kamil Kostecki (1996), Bartłomiej Król (1998), Radosław Łysiak (1995), Dominik Niścior (1996).
Pomocnicy: Arkadiusz Czajkowski (1996), Michał Dumała (1998), Łukasz Góra (1998), Michał Greczkowski (1996), Daniel Janiszek (1998), Patryk Kasperek (1995), Jakub Klimek (1995), Marek Kuczer (1998), Daniel Leszczyński (1996), Dominik Majchrowski (1998), Rafał Robak (1997), Łukasz Ruszniak (1997), Damian Stoczkowski (1997), Patryk Szewczyk (1997).
Napastnicy: Patryk Ciempiel (1998), Sylwester Kulbaka (1996), Bartosz Lipa (1995), Radosław Policha (1997), Jakub Stefaniak (1998).
---------------------------------------------------------------------------------------
GRANICA DOROHUSK
Bramkarze: Łukasz Zając (1996), Bartłomiej Nowosad (1997).
Obrońcy: Hubert Oleszczuk (1996), Krystian Wingert (1998), Jakub Czyżewski (1998), Damian Lewkowicz (1998), Paweł Hawryluk (1996), Damian Dziurian (1996), Radosław Suprun (1995), Krystian Niezgoda (1996).
Pomocnicy: Bartłomiej Kozaczuk (1995), Paweł Wawrzyniak (1997), Mateusz Jeleń (1997), Jakub Prończuk (1998), Dawid Wiercioch (1998), Rafał Walczuk (1998), Dariusz Harko (1998).
Napastnicy: Paweł Prucnal (1995), Łukasz Staniuk (1997).
---------------------------------------------------------------------------------------
HUTNIK RUDA-HUTA
Bramkarze: Przemysław Kamiński (1996), Kacper Tyczyński (1998).
Obrońcy: Karol Pawlak (1995), Szczepan Borysiuk (1996), Krzysztof Sawicki (1995), Patryk Oworus (1998), Adrian Żerebecki (1998), Paweł Grzeluk (1998), Łukasz Wróblewski (1995), Szymon Borysiuk (1997), Szymon Kordas (1998), Patryk Zemrzycki (1997).
Pomocnicy: Alan Chmiel (1995), Michał Świszcz (1995), Rafał Antoniewicz (1998), Albert Głaz (1998).
Napastnicy: Szymon Balcerek (1996), Arkadiusz Walczuk (1998), Mateusz Gzella (1998), Patryk Pilipczuk (1997).
-------------------------------------------------------------------------------------
KŁOS CHEŁM
Bramkarz: Grzegorz Wójcik (1995).
Obrońcy: Mateusz Korkosz (1997), Marcin Kaczorowski (1995), Emil Poznański (1995), Artur Kruk (1996), Konrad Jańczuk (1995), Bartosz Barnaś (1996).
Pomocnicy: Łukasz Wójcicki (1996), Patryk Gwóźdź (1998), Tomasz Jurek (1997), Kordian Woszczyński (1996), Kamil Woszczyński (1997), Aleksander Piech (1996), Patryk Gierczak (1997), Kamil Alikowski (1997), Damian Wachowicz (1998), Adam Forysiuk (1997),
Napastnicy: Bartłomiej Wyrostek (1996), Tomasz Binkiewicz (1996), Gordian Petrosyan (1998), Michał Lik (1997), Mateusz Misik (1998).
---------------------------------------------------------------------------------------
OGNIWO WIERZBICA
KADRA: Alan Adamczuk (1997), Konrad Bonat (1996), Bartłomiej Chlebiuk (1996), Karol Czerniakowski (1996), Sebastian Czuba (1997), Maksymilian Dumin (1996), Konrad Flisiuk (1997), Radosław Gomułka (1997), Kacper Hanc (1996), Dariusz Karczewski (1996), Michał Kłos (1997), Mateusz Kołodziej (1997), Mateusz Kołtun (1996), Tomasz Kraska (1997), Mateusz Kucharski (1996), Adrian Mróz (1996), Marcin Nowaczek (1996), Krystian Ogórek (1996), Hubert Pilipczuk (1996), Dominik Remiś (1995), Konrad Sobczuk (1996), Łukasz Włoch (1996).
---------------------------------------------------------------------------------------
GKS PŁAWANICE KAMIEŃ
Bramkarze: Mateusz Paszkiewicz (1995), Michał Wojcieszek (1997).
Obrońcy: Rafał Malinowski (1996), Mateusz Szynkaruk (1996), Damian Malinowski (1997), Artur Mulawa (1996).
Pomocnicy: Jarosław Szałaj (1996), Michał Pogorzelec (1995), Tomasz Rzeszut (1996), Przemysław Godziszewski (1997), Adrian Czajka (1997), Michał Kamiński (1997), Kacper Nestorowicz (1996).
Napastnicy: Rafał Czajka (1995), Łukasz Paszkiewicz (1998), Konrad Gajewski (1995), Patryk Szkałuba (1995), Przemysław Karpiel (1997), Marcin Koguciuk (1996).
-------------------------------------------------------------------------------------------
SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE
Bramkarz: Dawid Lekan (1996).
Obrońcy: Artur Słomiński (1997), Paweł Kociuba (1997), Konrad Jędruszak (1997), Robert Wnuk (1995), Michał Małyszek (1995), Łukasz Malesza (1995), Jakub Karwat (1996), Damina Jaworski (1995), Marek Iwaniuk (1996), Marcin Wanarski (1996).
Pomocnicy: Konrad Langiewicz (1995), Konrad Hołub (1996), Artur Hawerczuk (1996), Piotr Guzowski (1995), Michał Dudek (1997), Szymon Borek (1995), Kamil Lekan (1996).
Napastnicy: Mateusz Gałka (1995), Norbert Dudek (1997).
---------------------------------------------------------------------------------------
START KRASNYSTAW
KADRA: Bartosz Babiarz (1995), Piotr Chadaj (1998), Mateusz Dołhan (1997), Bartłomiej Dworucha (1995), Rafał Kapeluszny (1997), Wojciech Knap (1998), Adrian Kowalski (1996), Jakub Kurek (1995), Grzegorz Liszka (1995), Kamil Mikuła (1995), Hubert Terejko (1998), Mateusz Tkaczyk (1995), Karol Wojciechowski (1997), Przemysław Zygrent (1995).
--------------------------------------------------------------------------------
VICTORIA ŻMUDŹ
------------------------------------------------------------------------------------
WŁODAWIANKA WŁODAWA
KADRA: Piotr Bajuk (1996), Karol Chorąży (1998), Szymon Franczak (1998), Daniel Gawroński (1996), Paweł Głowacki (1997), Damian Głogowski (1998), Dawid Głuch (1997), Mateusz Kędzierski (1997), Edwin Klimczuk (1997), Maciej Kościuczyk (1998), Szymon Koszot (1998), Mateusz Kuchalski (1997), Piotr Latała (1996), Bartosz Mierzwa (1998), Marcin Nilipiuk (1995), Tomasz Pawlik (1998), Aleksander Sankowski (1997), Mateusz Serafin (1996), Krzysztof Sielaszuk (1995), Mateusz Sidoruk (1997), Kacper Szoka (1997), Bartosz Tabeński (1995), Patryk Torbicz (1996), Kamil Trzeciak (1998), Kacper Węgliński (1997), Sebastian Wójciuk (1998), Artur Wysokiński (1997).
------------------------------------------------------------------------------
źródło: opracowanie własne
Najbliższa kolejka 12 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Chełm | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
plawanice@gmail.com