|
dzisiaj: 839, wczoraj: 738
ogółem: 8 738 877
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
Klasyfikacja strzelców V ligi chełmskiej w sezonie 2013/2014:
(ostatnia aktualizacja: 12.10.2013)
15 goli:
Sebastian Sadowski (Start Krasnystaw)
11 goli:
Wojciech Więcaszek (Włodawianka Włodawa)
10 goli:
Szymon Łukaszewski (Unia Białopole)
Mateusz Miksza (Granica Dorohusk)
8 goli:
Radosław Ciołek (Kłos Chełm)
Michał Pastuszak (Unia Rejowiec)
Karol Knot (Ogniwo Wierzbica)
7 goli:
Damian Wiśniewski (Pławanice Kamień)
6 goli:
Arnold Kister (Brat Siennica Nadolna)
5 goli:
Jarosław Dębski (Brat Siennica Nadolna)
Damian Stępniak (Start Krasnystaw)
Łukasz Skorek (Frassati Fajsławice)
4 gole:
Michał Jabłoński (Granica Dorohusk)
Mariusz Olender (Granica Dorohusk)
Tomasz Jenda (Unia Białopole)
Paweł Szajduk (Unia Rejowiec)
Michał Miazga (Unia Rejowiec)
Daniel Gawroński (Włodawianka Włodawa)
Jakub Frącek (Brat Siennica Nadolna)
Patryk Kaszczuk (Ogniwo Wierzbica)
Mateusz Wójcik (Start Krasnystaw)
Łukasz Lechowski (Spółdzielca Siedliszcze)
Robert Pasternak (Spółdzielca Siedliszcze)
3 gole:
Łukasz Kasperek (Frassati Fajsławice)
Norbert Zdolski (Włodawianka Włodawa)
Marcin Kiejda (Unia Rejowiec)
Damian Sadlak (Start Krasnystaw)
Tomasz Rzeszut (Pławanice Kamień)
Mirosław Neckar (Pławanice Kamień)
Tomasz Janas (Kłos Chełm)
Arkadiusz Wałczyk (Kłos Chełm)
Rafał Sobczuk (Unia Białopole)
Damian Krupski (Hutnik Ruda-Huta)
2 gole:
Damian Komosa (Unia Białopole)
Adrian Zdybel (Unia Białopole)
Andrzej Ignaciuk (Ruch Izbica)
Karol Kalita (Ruch Izbica)
Adrian Czerwiński (Unia Rejowiec)
Szymon Balcerek (Hutnik Ruda-Huta)
Damian Kulbicki (Hutnik Ruda-Huta)
Krzysztof Klempka (Spółdzielca Siedliszcze)
Artur Nielipiuk (Włodawianka Włodawa)
Emil Mikulski (Włodawianka Włodawa)
Rafał Musz (Włodawianka Włodawa)
Paweł Soroka (Włodawianka Włodawa)
Kamil Sergijuk (Granica Dorohusk)
Grzegorz Świderski (Granica Dorohusk)
Piotr Ciejak (Granica Dorohusk)
Krzysztof Ruszkiewicz (Granica Dorohusk)
Adrian Szmytki (Kłos Chełm)
Marcin Łata (Brat Siennica Nadolna)
Paweł Belina (Brat Siennica Nadolna)
Andrzej Stacharski (Frassati Fajsławice)
Patryk Kasperek (Frassati Fajsławice)
Marek Szponar (Start Krasnystaw)
Stanisław Staniszewski (Vojsławia Wojsławice)
Mateusz Szanfisz (Ogniwo Wierzbica)
Radosław Gomułka (Ogniwo Wierzbica)
1 gol:
Kamil Góra (Start Krasnystaw)
Daniel Chariasz (Start Krasnystaw)
Tomasz Maśluch (Start Krasnystaw)
Krzysztof Błaszczak (Start Krasnystaw)
Mateusz Banaszkiewicz (Start Krasnystaw)
Zbigniew Szadziuk (Vojsławia Wojsławice)
Jacek Dyszewski (Vojsławia Wojsławice)
Mateusz Antoniak (Kłos Chełm)
Paweł Żwirbla (Kłos Chełm)
Patryk Wróblewski (Kłos Chełm)
Paweł Nawrocki (Hutnik Ruda-Huta)
Alan Chmiel (Hutnik Ruda-Huta)
Krzysztof Czerniakiewicz (Hutnik Ruda-Huta)
Kamil Walczuk (Granica Dorohusk)
Kazimierz Bala (Granica Dorohusk)
Łukasz Dyczko (Granica Dorohusk)
Mateusz Iwaniuk (Spółdzielca Siedliszcze)
Przemysław Zając (Ruch Izbica)
Sławomir Swatowski (Ruch Izbica)
Rafał Pawelec (Ruch Izbica)
Maciej Śliwa (Ruch Izbica)
Michał Gąsiorowski (Pławanice Kamień)
Michał Filipczuk (Pławanice Kamień)
Robert Hawryluk (Pławanice Kamień)
Kacper Nestorowicz (Pławanice Kamień)
Damian Gałecki (Ogniwo Wierzbica)
Alan Adamczuk (Ogniwo Wierzbica)
Rafał Kołtun (Ogniwo Wierzbica)
Kamil Kopczewski (Włodawianka Włodawa)
Marcin Chaciówka (Włodawianka Włodawa)
Paweł Kruk (Włodawianka Włodawa)
Sławomir Leśnicki (Unia Białopole)
Daniel Daniluk (Unia Białopole)
Wojciech Bureć (Unia Białopole)
Stanisław Domińczuk (Unia Białopole)
Karol Czuba (Brat Siennica Nadolna)
Dominik Salitra (Brat Siennica Nadolna)
Krzysztof Dobrzyński (Brat Siennica Nadolna)
Jacek Olech (Frassati Fajsławice)
Andrzej Adamiak (Frassati Fajsławice)
Paweł Szczepanik (Unia Rejowiec)
Łukasz Górski (Unia Rejowiec)
Przemysław Huk (Unia Rejowiec)
Strzelcy według drużyn:
Brat Siennica Nadolna: 6 - Arnold Kister 5 - Jarosław Dębski, Jakub Frącek 2 - Marcin Łata, Paweł Belina, 1 - Karol Czuba, Dominik Salitra, Krzysztof Dobrzyński
Frassati Fajsławice: 5 - Łukasz Skorek 4 - Łukasz Kasperek, 2 - Andrzej Stacharski, Patryk Kasperek 1 - Jacek Olech, Andrzej Adamiak
Granica Dorohusk: 10 - Mateusz Miksza 4 - Michał Jabłoński, Mariusz Olender 2 - Kamil Sergijuk, Grzegorz Świderski, Piotr Ciejak, Krzysztof Ruszkiewicz 1 - Kamil Walczuk, Kazimierz Bala, Łukasz Dyczko
Hutnik Ruda-Huta: 3 - Damian Krupski 2 - Szymon Balcerek, Damian Kulbicki 1 - Paweł Nawrocki, Alan Chmiel, Krzysztof Czerniakiewicz
Kłos Chełm: 8 - Radosław Ciołek 3 - Tomasz Janas, Arkadiusz Wałczyk 2 - Adrian Szmytki 1 - Mateusz Antoniak, Paweł Żwirbla, Patryk Wróblewski
Ogniwo Wierzbica: 8 - Karol Knot 4 - Patryk Kaszczuk 2 - Mateusz Szanfisz, Radosław Gomułka 1 - Alan Adamczuk, Damian Gałecki, Rafał Kołtun
Pławanice Kamień: 7 - Damian Wiśniewski 3 - Tomasz Rzeszut, Mirosław Neckar 1 - Michał Gąsiorowski, Michał Filipczuk, Robert Hawryluk, Kacper Nestorowicz
Ruch Izbica: 2 - Andrzej Ignaciuk, Karol Kalita 1 - Przemysław Zając, Sławomir Swatowski, Rafał Pawelec, Maciej Śliwa
Spółdzielca Siedliszcze: 4 - Robert Pasternak, Łukasz Lechowski 2 - Krzysztof Klempka, 1 - Mateusz Iwaniuk
Start Krasnystaw: 15 - Sebastian Sadowski 5 - Damian Stępniak 4 - Mateusz Wójcik, 3 - Damian Sadlak 2 - Marek Szponar,1 - Kamil Góra, Daniel Chariasz, Tomasz Maśluch, Mateusz Banaszkiewicz, Krzysztof Błaszczak
Unia Białopole: 10 - Szymon Łukaszewski 4 - Tomasz Jenda, Rafał Sobczuk, 2 - Damian Komosa, Adrian Zdybel 1 - Stanisław Domińczuk, Daniel Daniluk, Sławomir Leśnicki, Wojciech Bureć
Unia Rejowiec: 8 - Michał Pastuszak 4 - Michał Miazga, Paweł Szajduk 3 - Marcin Kiejda, 2 - Adrian Czerwiński, 1 - Paweł Szczepanik, Łukasz Górski
Vojsławia Wojsławice: 2 - Stanisław Staniszewski 1 - Jacek Dyszewski, Zbigniew Szadziuk
Włodawianka Włodawa: 11 - Wojciech Więcaszek 4 - Daniel Gawroński 3 - Norbert Zdolski 2 - Artur Nielipiuk, Emil Mikulski, Paweł Soroka, Rafał Musz 1 - Kamil Kopczewski, Marcin Chaciówka, Paweł Kruk.
Najbliższa kolejka 12 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Chełm | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
plawanice@gmail.com