|
dzisiaj: 1459, wczoraj: 1552
ogółem: 8 741 049
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
KADRY ZESPOŁÓW W SEZONIE 2012 / 2013 - RUNDA WIOSENNA:
BRAT CUKOWNIK SIENNICA NADOLNA
Prezes: Stanisław Lubaś
Trener: Mariusz Wróbel
Kierownik drużyny: Tadeusz Ćwirta
Bramkarze: Mariusz Wróbel (1982), Łukasz Kowalski (1992), Grzegorz Pypa (1996).
Obrońcy: Krzysztof Dobrzyński (1977), Robert Ćwirta (1982), Andrzej Iwaniuk (1993), Paweł Belina (1988), Mariusz Korszun (1975), Dawid Jopek (1992), Rafał Ożóg (1993), Tomasz Iwan (1986), Michał Gutowski (1990).
Pomocnicy: Mariusz Czuluk (1972), Robert Malinowski (1981), Jarosław Dębski (1988), Piotr Lubaś (1992), Tomasz Dobosz (1993), Bartłomiej Majczak (1996), Cezary Bryda (1995), Patryk Jopek (1995), Jakub Bludnik (1996), Michał Frączek (1994), Piotr Wójciuk (1977), Łukasz Stelmach (1988).
Napastnicy: Arnold Kister (1988), Norbert Nowicki (1988), Krystian Szczepaniuk (1996), Jarosław Drzewiecki (1988), Jakub Frącek (1991).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FRASSATI FAJSŁAWICE
Prezes: Jerzy Zabielski
Trener: Waldemar Krakiewicz
Kierownik drużyny: Jerzy Ornal
Bramkarze: Michał Czajka (1991), Michał Kowalczyk (1995).
Obrońcy: Piotr Trała (1988), Wojciech Wójcik (1991), Adrian Furmaniak (1987), Łukasz Pluta (1990), Krzysztof Szadura (1988), Michał Błaziak (1987), Piotr Jedut (1992), Przemysław Niścior (1992), Karol Przebirowski (1993), Konrad Błaziak (1995).
Pomocnicy: Artur Czajka (1987), Tomasz Madeja (1986), Andrzej Stacharski (1993), Marcin Baran (1989), Michał Szadura (1992), Paweł Szadura (1993), Andrzej Adamiak (1992), Patryk Kasperek (1995), Jacek Olech (1987).
Napastnicy: Łukasz Kasperek (1981), Jerzy Ornal (1977), Krzysztof Pluta (1991), Bartłomiej Szymaniak (1993), Łukasz Skorek (1986).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GRANICA DOROHUSK
Prezes: Dariusz Kamola
Trener: Marek Grzywna
Kierownik drużyny: Ryszard Kotowski
Bramkarze: Piotr Kopeć (1991), Sebastian Bralewski (1990), Łukasz Zając (1996).
Obrońcy: Patryk Ruszkiewicz (1989), Patryk Bukowski (1992), Kamil Sergijuk (1988), Rafał Malinowski (1990), Łukasz Tarasiuk (1989), Batłomiej Kozaczuk (1995), Łukasz Dyczko (1987), Marek Grzywna (1982), Wojciech Kuśmierczuk (1991), Paweł Hawryluk (1996).
Pomocnicy: Kamil Walczuk (1994), Andrzej Olender (1989), Bartłomiej Kozaczuk (1995), Tomasz Ołyniuk (1993), Marcin Kasperek (1986), Sławomir Tatysiak (1974).
Napastnicy: Mariusz Olender (1988), Grzegorz Świderski (1982), Michał Jabłoński (1993), Mateusz Petelski (1993), Kazimierz Bala (1992), Mateusz Miksza (1992).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HETMAN ŻÓŁKIEWKA
Prezes: Jerzy Tuczyński
Trener: Tomasz Tuczyński
Kierownik drużyny: Andrzej Koprucha
Bramkarze: Tomasz Płonka (1983), Artur Znój (1983), Michał Rękas (1994), Daniel Gwardyński (1987).
Obrońcy: Tomasz Tuczyński (1987), Grzegorz Limek (1987), Karol Olech (1993), Damian Maksymowicz (1994), Tomasz Furmaniak (1984), Paweł Turek (1987), Michał Bloch (1987), Przemysław Skrzypczyński (1984), Paweł Kondratowicz (1995), Bartosz Nogas (1990).
Pomocnicy: Damian Koprucha (1993), Błażej Maksymowicz (1994), Piotr Baran (1985), Paweł Chojda (1993), Jacek Wójcik (1986), Patryk Radomski (1994).
Napastnicy: Krzysztof Kuzioła (1993), Rafał Bielak (1986), Piotr Chadaj (1984), Mariusz Kycko (1978).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HUTNIK RUDA HUTA
Prezes: Krzysztof Czerniakiewicz
Trener: Lech Czarnecki
Kierownik drużyny: Janusz Kowałko
Bramkarz: Wojciech Chmiel (1973), Przemysław Kamiński (1996).
Obrońcy: Robert Nawrocki (1988), Marcin Kozak (1989), Krzysztof Czerniakiewicz (1979), Dariusz Balcerek (1991), Karol Pawlak (1995), Łukasz Wróblewski (1995), Ariel Skimina (1988), Marek Borysiuk (1992).
Pomocnicy: Łukasz Krawczyński (1989), Szymon Maliszewski (1993), Łukasz Nestorowicz (1985), Alan Chmiel (1995), Paweł Binkiewicz (1988), Dariusz Nawrocki (1986).
Napastnicy: Paweł Nawrocki (1989), Krzysztof Kędrak vel Kondrat (1987), Paweł Mazur (1990), Damian Krupski (1992).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KŁOS CHEŁM
Prezes: Lucjan Jarocki
Trener: Robert Tarnowski
Kierownik drużyny: Lucjan Jarocki
Bramkarze: Łukasz Kozłowski (1984), Przemysław Pawlak (1994).
Obrońcy: Jacek Bazela (1988), Tomasz Hawryluk (1978), Dariusz Bogusz (1983),Piotr Kwiatkowski (1993), Patryk Wróblewski (1993), Sławomir Wyrostek (1972).
Pomocnicy: Maciej Żółciński (1988), Adrian Szmytki (1991), Paweł Żwirbla (1992), Paweł Król (1989), Piotr Poznański (1994), Karol Koniczuk (1993).
Napastnicy: Radosław Ciołek (1978), Sebastian Nowak (1981), Mateusz Antoniak (1994), Patryk Staszczak (1991), Arkadiusz Wałczyk (1994).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OGNIWO WIERZBICA
Prezes: Robert Hanc
Trener: Andrzej Krawiec
Kierownik drużyny: Artur Wawruszak
Bramkarze: Rafał Zagraba (1988), Przemysław Ratomski (1992).
Obrońcy: Adam Mazurek (1969), Rafał Kołtun (1992), Tomasz Nowaczek (1981), Tomasz Lenar (1991), Damian Gałecki (1990), Łukasz Socha (1992), Adrian Leszczyński (1993), Hubert Pilipczuk (1996), Konrad Sobczuk (1996).
Pomocnicy: Igor Hanc (1992), Mateusz Szanfisz (1993), Karol Knot (1989), Kacper Hanc (1996), Mateusz Kołtun (1996).
Napastnicy: Erwin Pilarski (1988), Mateusz Bąk (1993), Paweł Nadolski (1992), Damian Misiura (1986), Marcin Nowaczek (1996).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RUCH IZBICA
Prezes: Mariusz Bąk
Trener: Arkadiusz Orkiszewski. Asystent: Andrzej Ignaciuk
Kierownik drużyny: Marcin Antoniak
Bramkarze: Hubert Rysak (1992), Radosław Pomianowski (1995), Sebastian Suszek (1994).
Obrońcy: Rafał Pawelec (1989), Przemysław Nizioł (1989), Paweł Jarmosz (1993), Rafał Burak (1983), Michał Maziarczyk (1985), Łukasz Swatowski (1987), Bartłomiej Suszek (1993), Paweł Śliwa (1993).
Pomocnicy: Bartłomiej Ożga (1993), Marcin Łata (1994), Sławomir Swatowski (1995), Maciej Śliwa (1996), Andrzej Ignaciuk (1983), Karol Kalita (1996), Przemysław Zając (1996), Wojciech Dołhan (1979), Hubert Baczyński (1994), Rafał Jarmosz (1994), Oleksandr Knyshuk (1992), Mateusz Antoniak (1994).
Napastnicy: Arkadiusz Kister (1986), Walenty Strokin (1992), Arkadiusz Orkiszewski (1984), Roman Blonka (1981).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
START KRASNYSTAW
Prezes: Jan Karauda
Trener: Sławomir Kosior
Kierownik drużyny: Maciej Smolira
Bramkarze: Alan Bednarczyk (1992), Krzysztof Bodio (1982).
Obrońcy: Mateusz Banaszkiewicz (1992), Łukasz Nowakowski (1994), Karol Stępniewski (1988), Krzysztof Basiński (1975), Michał Łuczyn (1994), Andrzej Osypiuk (1986), Grzegorz Liszka (1995), Bartłomiej Dworucha (1995), Kamil Mikuła (1993), Mateusz Borys (1994).
Pomocnicy: Michał Szostak (1994), Dawid Bielak (1987), Daniel Chariasz (1992), Krzysztof Błaszczak (1977), Mariusz Bąk (1976).
Napastnicy: Marek Szponar (1994), Tomasz Maśluch (1988), Adrian Kowalski (1996), Mateusz Wójcik (1994).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TATRAN KRAŚNICZYN
Prezes: Lucjan Fedak
Trener: Marek Burek
Kierownik drużyny: Mirosław Jagniątkowski
Bramkarze: Przemysław Kubów (1993), Łukasz Pastuszak (1988)
Obrońcy: Adrian Stasiuk (1992), Piotr Mazurek (1991), Damian Stanisławski (1989), Sebastian Stasiuk (1995), Paweł Fedak (1989).
Pomocnicy: Mariusz Sawczuk (1980), Ireneusz Kowalski (1993), Grzegorz Kowalski (1993), Daniel Mazurek (1993), Rafał Mróz (1993), Damian Sadlak (1992).
Napastnicy: Rafał Wójcik (1987), Marcin Malinowski (1977), Adrian Brzyszko (1993), Kamil Mazurek (1994).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UNIA BIAŁOPOLE
Prezes: Jan Ostrowski
Trener: Sławomir Leśnicki
Kierownik drużyny: Sebastian Czepielewski
Bramkarze: Rafał Zelent (1992), Piotr Kisielewicz (1983).
Obrońcy: Grzegorz Piekaruk (1985), Tomasz Soroka (1988), Łukasz Bilewicz (1983), Grzegorz Pul (1994), Michał Futyma (1994), Paweł Kaliński (1988), Damian Tukiendorf (1995), Sebastian Albiniak (1996).
Pomocnicy: Michał Soroka (1990), Stanisław Domińczuk (1974), Mateusz Bodziacki (1986), Jakub Łukaszewski (1994), Adrian Zdybel (1996), Tomasz Jenda (1993).
Napastnicy: Sławomir Leśnicki (1981), Szymon Łukaszewski (1996), Rafał Sobczuk (1991), Daniel Daniluk (1987).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UNIA REJOWIEC
Prezes: Zbigniew Rumiński
Trener: Mirosław Basiński
Kierownik drużyny: Jan Mazur
Bramkarze: Maciej Maciejewski (1993), Jakub Liszewski (1996), Łukasz Studziński (1982).
Obrońcy: Michał Danielczuk (1990), Mateusz Pawlicha (1986), Kamil Stadnik (1989), Mirosław Basiński (1977), Karol Szczepanik (1990), Mateusz Adamczuk (1994), Rafał Błaszczyk (1994), Marcin Kloc (1990).
Pomocnicy: Mateusz Bohuniuk (1992), Adrian Czerwiński (1994), Łukasz Górski (1990), Mateusz Waręcki (1994), Przemysław Huk (1996), Kamil Góra (1983).
Napastnicy: Michał Pastuszak (1991), Paweł Szajduk (1994), Karol Bohuniuk (1995), Krzysztof Uszko (1993), Maciej Futyma (1987).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VITRUM WOLA UHRUSKA
Prezes: Czesław Kosiński
Trener: Piotr Kalisio
Kierownik drużyny: Radosław Pasławski
Bramkarze: Mateusz Iwaniuk (1991), Mateusz Raczyński (1991), Igor Matviiuk (1991).
Obrońcy: Arkadiusz Stasiejko (1978), Mateusz Polak (1989), Grzegorz Cholawo (1987), Michał Wielgus (1990), Karol Szwalikowski (1994), Kacper Czerpak (1994), Damian Chudzik (1995).
Pomocnicy: Paweł Wielgus (1989), Mateusz Walaszek (1990), Alan Reps (1991), Michał Polak (1994), Damian Kulbicki (1988), Bartłomiej Szwalikowski (1994), Paweł Czerpak (1992), Mateusz Moniak (1995), Vasyl Romaniuk (1991), Daniel Borysiuk (1984)..
Napastnicy: Paweł Dybek (1991), Krystian Czerpak (1990), Marcin Walaszek (1991).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
źródło: Dziennik Wschodni / własne
Najbliższa kolejka 12 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Chełm | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
plawanice@gmail.com