GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

 

Statystyki drużyny

Kalendarium

22

10-2018

pon.

JUNIORZY: Ogniwo Wierzbica - Pławanice Kamień

Obsada sędziowska: Dobosz (główny), Górny, Nazaruk.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

32 urodziny obchodzi Grzegorz Dmuch

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

JUNIORZY: Pławanice Kamień - Kłos Chełm

27

10-2018

sobota

TRAMPKARZE: Sawena Sawin - Pławanice Kamień

28

10-2018

niedziela

SENIORZY: Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska

11 urodziny obchodzi Kacper Gąsiorowski

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 768, wczoraj: 1046
ogółem: 3 268 285

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Osiągnięcia


OSIĄGNIĘCIA GKS PŁAWANICE KAMIEŃ 

W LATACH 1993 - 2018:

 

SENIORZY:

sezon 1993/1994  6 miejsce Wojewódzkiej Klasie A;

sezon 1994/1995 - 3 miejsce Wojewódzkiej Klasie A;

sezon 1995/1996 - 2 miejsce Wojewódzkiej Klasie A (awans);

sezon 1996/1997 - ? miejsce w Lidze Okręgowej;

sezon 1997/1998 - ? miejsce w Lidze Okręgowej;

sezon 1998/1999 - 9 miejsce w Lidze Okręgowej;

sezon 1999/2000 - 9 miejsce w Lidze Okręgowej;

sezon 2000/2001 - 10 miejsce w Lidze Okręgowej;

sezon 2001/2002 - 12 miejsce w Lidze Okręgowej;

sezon 2002/2003 - 10 miejsce w Lidze Okręgowej, 3 runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego;

sezon 2003/2004 - 12 miejsce w Lidze Okręgowej, ćwierćfinał Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego;

sezon 2004/2005 - 9 miejsce w Lidze Okręgowej, 1 runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego;

sezon 2005/2006 - 5 miejsce w Lidze Okręgowej, 13 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN, 2 runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego;

sezon 2006/2007 - 9 miejsce w Lidze Okręgowej, 2 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN, 1 runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego;

sezon 2007/2008 - 5 miejsce w Lidze Okręgowej, 1 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN, półfinał Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego;

sezon 2008/2009 - 10 miejsce w Lidze Okręgowej, 1 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN, półfinał Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego; 

sezon 2009/2010 - 4 miejsce w Lidze Okręgowej, 1 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN, 2 runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego;

sezon 2010/2011 - 2 miejsce w Lidze Okręgowej (rezygnacja z awansu do IV ligi), 1 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN, 1 runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego;

sezon 2011/2012 - 8 miejsce w Lidze Okręgowej, 1 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN, 2 runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego;

sezon 2012/2013 - 9 miejsce w Lidze Okręgowej, 3 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN, 1 runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego;

sezon 2013/2014 - 11 miejsce w Lidze Okręgowej, 9 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN, 2 runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego;

sezon 2014/2015 13 miejsce w Lidze Okręgowej, 3 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN, 1 runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego; 

sezon 2015/2016 14 miejsce w Lidze Okręgowej (spadek z ligi), 8 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN, 1 runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego; 

sezon 2016/2017 - 9 miejsce w chełmskiej Klasie A, 8 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN;

sezon 2017/2018 - 10 miejsce w chełmskiej Klasie A, 4 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN;

 

JUNIORZY:

sezon 2003/2004 - 12 miejsce w Lidze Okręgowej;

sezon 2004/2005 - 6 miejsce w Lidze Okręgowej, 4 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN;

sezon 2005/2006 - 3 miejsce w Lidze Okręgowej, 3 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN;

sezon 2006/2007 - 2 miejsce w Lidze Okręgowej, 3 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN;

sezon 2007/2008 - 1 miejsce w Lidze Okręgowej, 1 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN;

sezon 2008/2009 - 10 miejsce w Lidze Okręgowej, 8 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN;

sezon 2009/2010 - 8 miejsce w Lidze Okręgowej, 13 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN;

sezon 2010/2011 - 10 miejsce w Lidze Okręgowej, 6 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN;

sezon 2011/2012 - 11 miejsce w Lidze Okręgowej;

sezon 2012/2013 - 8 miejsce w Lidze Okręgowej, 9 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN;

sezon 2013/2014 - 8 miejsce w Lidze Okręgowej, 3 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN; 

sezon 2014/2015 - 7 miejsce w Lidze Okręgowej, 6 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN; 

sezon 2015/2016 - 10 miejsce w Lidze Okręgowej, 10 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN; 

sezon 2016/2017 -  4 miejsce w Klasie A, 10 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN; 

sezon 2017/2018 - miejsce w  Chełmskiej II Lidze Juniorów, 13 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN; 

 

TRAMPKARZE:

sezon 2009/2010 - 11 miejsce w Chełmskiej Lidze Trampkarzy (gr. północna);

sezon 2010/2011 - 9 miejsce w Chełmskiej Lidze Trampkarzy (gr. południowa);

sezon 2011/2012 - 4 miejsce w Chełmskiej Lidze Trampkarzy (gr. mistrzowska);

sezon 2012/2013 - 10 miejsce w Chełmskiej II Lidze Trampkarzy;

sezon 2013/2014 - 6 miejsce w Chełmskiej III Lidze Trampkarzy;

sezon 2014/2015 - 7 miejsce w Chełmskiej Lidze Trampkarzy (gr. północ); 11 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN;

sezon 2015/2016 - 10 miejsce w Chełmskiej I Lidze Trampkarzy;  

sezon 2017/2018 -  4 miejsce w Chełmskiej II Lidze Trampkarzy;  

 

MŁODZICY:

sezon 2016/2017 - miejsce w Chełmskiej II Lidze Młodzików; 10 miejsce w Halowych Mistrzostwach ChOZPN;

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Pławanice KamieńVitrum Wola Uhruska
Pławanice Kamień   Vitrum Wola Uhruska
2018-10-28, 15:00:00

w Pławanicach

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Hutnik Ruda - Huta - Hutnik Dubeczno
Vojsławia Wojsławice - Astra Leśniowice
Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska
Sawena Sawin - Sparta II Rejowiec Fabryczny
MKS Siedliska - Zryw Gorzków
Leszkopol Bezek - Znicz Siennica Różana

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńSparta II Rejowiec Fabryczny
Pławanice Kamień 7:0 Sparta II Rejowiec Fabryczny
2018-10-13, 15:00:00
w Pławanicach (sobota)
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Leszkopol Bezek 3:3 Hutnik Ruda - Huta
Znicz Siennica Różana 7:0 MKS Siedliska
Zryw Gorzków 2:4 Sawena Sawin
Sparta II Rejowiec Fabryczny 2:0 Bug Hanna
Vitrum Wola Uhruska 2:3 Vojsławia Wojsławice
Astra Leśniowice 2:0 Hutnik Dubeczno

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 44
2. pan_misiek 42
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com