|
dzisiaj: 1500, wczoraj: 738
ogółem: 8 739 538
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
SKARB KIBICA CHEŁMSKIEJ KLASY OKRĘGOWEJ
- sezon 2015/2016 -
BRAT CUKROWNIK SIENNICA NADOLNA
Prezes: Stanisław Lubaś
Trener: Andrzej Krawiec
Kierownik drużyny: Tadeusz Ćwirta
Bramkarze: Łukasz Kowalski (1992), Grzegorz Pypa (1996), Piotr Siemko (1996).
Obrońcy: Krzysztof Dobrzyński (1977), Mariusz Korszun (1975), Krzysztof Szadura (1988), Robert Malinowski (1981), Piotr Wójciuk (1977), Mateusz Świdnik (1996), Kacper Gdak (1996), Michał Kociuba (1996).
Pomocnicy: Piotr Lubaś (1992), Patryk Jopek (1995), Marcin Łata (1994), Michał Szadura (1992), Paweł Szadura (1993), Arkadiusz Kister (1986), Jakub Bludnik (1996), Dominik Sagadel (1996), Andrzej Krawiec (1978), Łukasz Wójcicki (1996), Piotr Witka (1990).
Napastnicy: Arnold Kister (1988), Krystian Szczepaniuk (1996), Jarosław Drzewiecki (1988), Arkadiusz Wędzina (1997).
Przybyli: Krawiec (Ogniwo Wierzbica), Kociuba, Gdak (obaj Chełmianka Chełm juniorzy), Wójcicki (Kłos Chełm), Świdnik (Stal Mielec juniorzy), Siemko, Sagadel (obaj z juniorów).
Ubyli: Frącek, J.Salitra, Saj, P.Matycz, W.Matycz, K.Jopek, Iwan, Ciechan (wszyscy Start Krasnystaw), Ćwirta, Nowicki, Patyk, Bryda, Mucha, Majczak, Drapsa, Dobosz (wszyscy nie wznowili treningów).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SPS EKO RÓŻANKA
Prezes: Andrzej Kaliszuk
Trener: Andrzej Łągwa
Kierownik drużyny: -
Bramkarze: Kamil Karwatiuk (1997), Maciej Danielczuk (1999), Kamil Wasylik (1994).
Obrońcy: Grzegorz Bornus (1977), Paweł Kruk (1989), Wojciech Lejko (1996), Michał Łobko (1998), Emil Mikulski (1989), Jakub Żakowski (1996), Paweł Chmiel (1995), Dawid Żakowski (1997).
Pomocnicy: Michał Kuczyński (1992), Patryk Błaszczuk (1996), Krystian Mikulski (1997), Mateusz Gołąb (1991), Grzegorz Piotrowski (1996), Marcin Walaszek (1991), Damian Bojarczuk (1991), Mateusz Harko (1998).
Napastnicy: Sławomir Skorupski (1986), Mateusz Chwedoruk (1997).
Przybyli: Skorupski (Start Krasnystaw), Wasylik (Bug Hanna), Kruk (Włodawianka Włodawa). J.Żakowski, K.Mikulski, Piotrowski, Harko (wszyscy z juniorów).
Ubyli: Kędzierski (Włodawianka Włodawa), Celiński (Agros Suchawa).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FRASSATI FAJSŁAWICE
Prezes: Jerzy Zabielski
Trener: Daniel Krakiewicz
Kierownik drużyny: Jerzy Ornal
Bramkarz: Michał Czajka (1991).
Obrońcy: Piotr Trała (1988), Łukasz Pluta (1990), Piotr Jedut (1992), Tomasz Madeja (1986), Konrad Błaziak (1995), Kamil Kostecki (1996), Daniel Leszczyński (1996), Paweł Kozak (1996), Kamil Baran (1990), Tomasz Furmaniak (1984), Andrzej Stacharski (1993), Marcin Baran (1989), Patryk Dzirba (1998).
Pomocnicy: Andrzej Adamiak (1992), Jacek Olech (1987), Rafał Robak (1997), Bartosz Lipa (1995), Karol Przebirowski (1993), Daniel Krakiewicz (1986), Bartłomiej Sałaga (1982), Bartłomiej Szymaniak (1993).
Napastnicy: Łukasz Kasperek (1981), Łukasz Skorek (1986), Sebastian Baran (1995), Przemysław Olech (1985).
Przybyli: D.Krakiewicz (Granit Bychawa), K.Baran (wznowił treningi), T.Furmaniak (Hetman Żółkiewka), Sałaga, Szymaniak (obaj wznowili treningi).
Ubyli: A.Furmaniak, Czuba (nie wznowili treningów), M.Błaziak, Czajka, P.Przebirowski, Rybak, Ornal, K.Pluta (wszyscy wyjechali za granicę).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KŁOS CHEŁM
Prezes: Lucjan Jarocki
Trener: Robert Tarnowski
Kierownik drużyny: Lucjan Jarocki
Bramkarze: Mariusz Bożek (1998), Bartłomiej Porzyc (1989).
Obrońcy: Tomasz Hawryluk (1978), Radosław Leonowicz (1989), Patryk Wróblewski (1993), Sławomir Wyrostek (1972), Mateusz Korkosz (1997), Emil Poznański (1995), Tomasz Ciechoński (1975), Michał Siatka (1995), Konrad Omelko (1990), Mateusz Misik (1998), Patryk Prus (1996), Michał Lik (1997).
Pomocnicy: Paweł Żwirbla (1992), Tomasz Janas (1987), Damian Flis (1989), Patryk Gierczak (1997), Kazimierz Bala (1992), Dariusz Wojtal (1996).
Napastnicy: Łukasz Drzewicki (1990), Paweł Król (1989), Karol Skubisz (1989), Mateusz Antoniak (1994).
Przybyli: Omelko (Pławanice Kamień), Bożek, Misik, Prus (wszyscy z juniorów), Wojtal (Chełmianka Chełm juniorzy), Mateusz Antoniak (wznowił treningi).
Ubyli: Wójcicki (Brat Siennica Nadolna), Bralewski (Sparta Rejowiec Fabryczny), Tyszczuk (nie wznowił treningów), Kowalczuk (wyjazd za granicę).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OGNIWO WIERZBICA
Prezes: Robert Hanc
Trener: Jacek Kłos
Kierownik drużyny: Artur Wawruszak
Bramkarze: Rafał Zagraba (1988), Zdobysław Gomułka (1993).
Obrońcy: Rafał Kołtun (1992), Tomasz Nowaczek (1981), Damian Gałecki (1990), Hubert Pilipczuk (1996), Konrad Sobczuk (1996), Mariusz Członka (1995), Michał Kłos (1997), Marcin Nowaczek (1996), Grzegorz Wdowicz (1998), Przemysław Gomułka (1998).
Pomocnicy: Paweł Nadolski (1992), Igor Hanc (1992), Mateusz Szanfisz (1993), Karol Knot (1989), Kacper Hanc (1996), Mateusz Kołtun (1996), Konrad Flisiuk (1997), Radosław Członka (1998), Norbert Charytanowicz (1984), Przemysław Mazurek (1980).
Napastnicy: Patryk Bąk (1992), Mateusz Bąk (1993), Damian Krupski (1992), Marcin Czubacki (1998).
Przybyli: Charytanowicz (Błękit Cyców), Krupski (Hutnik Ruda-Huta), Mazurek (wznowił treningi), P.Gomułka, Wdowicz, R.Członka, Czubacki (wszyscy z juniorów), Z.Gomułka (Leszkopol Bezek).
Ubyli: Kaszczuk (studia), Adamczuk (Agros Suchawa), R.Gomułka (Victoria Żmudź), Wach (wyjechał za granicę), Czerniej, Czerniakowski (obaj nie wznowili treningów).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GKS PŁAWANICE KAMIEŃ
Prezes: Grzegorz Weremko
Trener: Michał Filipczuk
Kierownik drużyny: Janusz Dudko
Bramkarze: Mateusz Paszkiewicz (1995), Michał Wojcieszek (1997), Mateusz Paluch (1993), Grzegorz Dmuch (1986).
Obrońcy: Mirosław Neckar (1967), Robert Hawryluk (1975), Paweł Szajna (1984), Michał Filipczuk (1988), Rafał Malinowski (1996), Michał Kamiński (1997), Bartłomiej Kozaczuk (1995), Radosław Szymczuk (1996), Tomasz Petruk (1983).
Pomocnicy: Michał Gąsiorowski (1992), Tomasz Rzeszut (1996), Michał Pogorzelec (1995), Mariusz Olender (1988), Sebastian Dudko (1982), Jarosław Szałaj (1996), Adrian Czajka (1997).
Napastnicy: Patryk Szkałuba (1995), Damian Wiśniewski (1988), Kacper Nestorowicz (1996), Konrad Gajewski (1995), Paweł Kapeluszny (1987), Łukasz Paszkiewicz (1998).
Przybyli: Wojcieszek (wznowił treningi), Kapeluszny (brak klubu), A.Czajka, R.Szymczuk (obaj z juniorów).
Ubyli: Omelko (Kłos Chełm), Antoniak (nie wznowił treningów).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RUCH IZBICA
Prezes: Paweł Zieliński
Trenerzy: Andrzej Ignaciuk i Arkadiusz Orkiszewski
Kierownik drużyny: Marcin Antoniak
Bramkarze: Łukasz Pastuszak (1988), Bartłomiej Bliźniak (1998).
Obrońcy: Rafał Pawelec (1989), Bartłomiej Suszek (1993), Adrian Kaszak (1997), Michał Śliwa (1997), Andrzej Ignaciuk (1983), Konrad Swatowski (1999), Przemysław Jasiński (1998).
Pomocnicy: Sławomir Swatowski (1995), Maciej Śliwa (1996), Patryk Lewandowski (1998), Michał Kornaś (1998), Karol Kalita (1996), Paweł Berdzik (1990), Piotr Malczewski (1978), Paweł Jarmosz (1993), Damian Łata (1997), Michał Wlizło (1998), Maciej Bojar (1993).
Napastnicy: Arkadiusz Orkiszewski (1984), Tomasz Gieleta (1989), Damian Stępniak (1993), Michał Gałka (1987), Adam Tymicki (1999), Grzegorz Dąbrowski (1984).
Przybyli: Dąbrowski (brak klubu), Bojar, Stępniak (obaj Start Krasnystaw), Bliźniak, K.Swatowski, Jasiński, Wlizło, Tymicki (wszyscy z juniorów).
Ubyli: Ł.Orkiszewski, Bojarski, Stronkowski (wszyscy zakończyli karierę), Berdzik, Pomianowski (obaj nie wznowili treningów), Zdziłowski (do juniorów).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SAWENA SAWIN
Prezes: Wojciech Adamowicz
Trener: Marek Tarnowski
Kierownik drużyny: -
Bramkarze: Dawid Wójcik (1988), Przemysław Misiura (1993), Rafał Jaglewicz (1997).
Obrońcy: Michał Niemiec (1991), Patryk Łubkowski (1995), Rafał Wachulski (1996), Mateusz Krawczyński (1991), Paweł Łabędzki (1990), Łukasz Dyczkowski (1990), Kacper Kierepka (1996), Dominik Swatek (1991).
Pomocnicy: Sebastian Rusinek (1987), Michał Teter (1986), Jacek Szyszko (1982), Przemysław Suszcz (1997), Rafał Stopa (1996), Kamil Nowak (1993), Maciej Czmielewski (1998), Damian Kamyszek (1990), Szymon Maliszewski (1993), Tomasz Rączkowski (1989), Przemysław Matejek (1998).
Napastnicy: Andrzej Paszkowski (1990), Patryk Kozina (1994), Damian Michalski (1989), Dawid Jaglewicz (1996).
Przybył: Sz.Maliszewski (Hutnik Ruda-Huta).
Ubyli: nikt.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SPARTA REJOWIEC FABRYCZNY
Prezes: Robert Szokaluk
Trener: Bartosz Bodys
Kierownik drużyny: Marek Jankowski
Bramkarze: Sebastian Bralewski (1990), Dawid Kość (1996), Mateusz Lipiński (1997).
Obrońcy: Bartosz Bodys (1983), Kamil Rutkowski (1993), Artur Rutkowski (1989), Karol Grams (1997), Amadeusz Lewczuk (1998), Igor Kułaga (1996), Mateusz Sawicki (1994), Sebastian Lipiński (1995), Piotr Kwiatkowski (1993).
Pomocnicy: Jakub Chybiak (1996), Dawid Sulowski (1997), Kamil Góra (1983), Adrian Szmytki (1991), Patryk Krystjańczuk (1997), Jakub Kopciewicz (1997), Daniel Sawicki (1993), Mikołaj Kister (1993).
Napastnicy: Bartosz Kwiatosz (1996), Daniel Barabasz (1994), Jacek Ziarkowski (1975), Kamil Góra (1983), Damian Kozioł (1984).
Przybyli: Ziarkowski, Kozioł, D.Sawicki, M.Lipiński, S.Lipiński (wszyscy wznowili treningów), K.Rutkowski (Hetman Żółkiewka), M.Sawicki (Spółdzielca Siedliszcze), Bralewski (Kłos Chełm), Lewczuk, Kopciewicz (obaj z juniorów).
Ubyli: Płonka (kontuzja), Wasyniuk (koniec kariery), Rasiński, Świr (obaj Start-Regent Pawłów), Kosidło, S.Parada (obaj nie wznowili treningów), Głowacki (Unia Rejowiec).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE
Prezes: Zbigniew Droń
Trener: Tomasz Bielecki
Kierownik drużyny: Karol Siczek
Bramkarze: Łukasz Bielecki (1994), Adam Kasprzak (1991), Krzysztof Kiedrzynek (1959).
Obrońcy: Robert Braniewski (1983), Konrad Jędruszak (1997), Jan Jop (1985), Maciej Ławicki (1999), Hubert Lekan (1998), Dawid Orłowski (1994), Marcin Terlecki (1994), Kamil Wawruszak (1984), Paweł Żukowski (1980), Bartosz Sidorowski (1993).
Pomocnicy: Szymon Borek (1995), Paweł Droń (1983), Artur Hawerczuk (1996), Krzysztof Łaska (1984), Damian Osoba (1989), Adrian Osoba (1999), Daniel Orłowski (1999), Robert Wójcik (1979), Dawid Lekan (1996).
Napastnicy: Tomasz Denisiuk (1988), Mateusz Iwaniuk (1994), Marcin Jędruszak (1992), Łukasz Lechowski (1985), Robert Pasternak (1985).
Przybyli: Kasprzak, Sidorowski (obaj Błękit Cyców), Ławicki, A.Osoba, Orłowski (wszyscy z juniorów).
Ubył: Sawicki (Sparta Rejowiec Fabryczny).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
START KRASNYSTAW
Prezes: Andrzej Jasionowski
Trener: Mariusz Wróbel
Kierownik drużyny: Robert Grzesiak
Bramkarze: Sebastian Kowiński (1994), Alan Bednarczyk (1992), Mateusz Skrzypa (1998), Wojciech Matycz (1997).
Obrońcy: Łukasz Nowakowski (1994), Michał Łuczyn (1994), Grzegorz Liszka (1995), Bartłomiej Dworucha (1995), Jakub Salitra (1991), Michał Saj (1997), Wojciech Herbut (1989), Karol Wojciechowski (1997), Mateusz Banaszkiewicz (1992), Radosław Lenard (1998).
Pomocnicy: Mirosław Szczepanik (1994), Dariusz Chłopek (1996), Emil Witkowski (1990), Adrian Kowalski (1996), Paweł Matycz (1997), Kamil Jopek (1998), Tomasz Iwan (1986), Marcin Ciechan (1974), Patryk Ciesielski (1997), Michał Wójtowicz (1998), Karol Sobów (1987). Daniel Chariasz 1993), Mateusz Wójcik (1994).
Napastnicy: Sebastian Sadowski (1991), Jakub Frącek (1991), Marek Szponar (1998).
Przybyli: Frącek, J.Salitra, Saj, P.Matycz, W.Matycz, K.Jopek, Iwan, Ciechan (wszyscy Brat Siennica Nadolna), Lenard (z juniorów), Skrzypa (Jedynka Krasnystaw).
Ubyli: Sadlak (Tatran Kraśniczyn), Skorupski (Eko Różanka), Bojar, Stępniak (obaj Ruch Izbica), P.Styżej (Piaskovia Piaski), Ł.Styżej (Hetman Żółkiewka), Szostak, Czuba (obaj nie wznowili treningów).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TATRAN KRAŚNICZYN
Prezes: Lucjan Fedak
Trener: Mirosław Berbeć
Kierownik drużyny: Piotr Mróz
Bramkarze: Przemysław Kubów (1993), Tomasz Solecki (1980), Kamil Bulicz (1997).
Obrońcy: Adrian Stasiuk (1992), Sebastian Stasiuk (1995), Marek Dubaj (1995), Konrad Kryłowicz (1996), Jarosław Stasiuk (1994), Damian Dobosz (1993), Łukasz Soczyński (1995), Adam Barzał (1996), Krzysztof Maciaszek (1984).
Pomocnicy: Mariusz Sawczuk (1980), Piotr Sawczuk (1983), Daniel Mazurek (1993), Rafał Mróz (1993), Karol Smorga (1997), Marcin Mielnicki (1982), Paweł Fedak (1989), Przemysław Rapa (1982), Damian Sadlak (1992), Sebastian Suduł (1987), Kamil Ciechański (1988), Krzysztof Błaszczak (1977), Ireneusz Kowalski (1993).
Napastnicy: Kamil Mazurek (1994), Marek Burek (1977), Mirosław Tymicki (1985), Łukasz Pukas (1990).
Przybył: Sadlak (Start Krasnystaw).
Ubył: P.Mazurek (Chełmianka Chełm).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UNIA BIAŁOPOLE
Prezes: Jan Ostrowski
Trener: Waldemar Kogut
Kierownik drużyny: Sebastian Czepielewski
Bramkarze: Piotr Siewak (1996), Łukasz Szlichtyng (1985).
Obrońcy: Wojciech Bureć (1993), Grzegorz Piekaruk (1985), Damian Tukiendorf (1995), Seweryn Pietruszka (1979), Marcin Szwiec (1985), Sebastian Kogut (1981), Kamil Kaczyński (1986).
Pomocnicy: Sławomir Leśnicki (1981), Adrian Zdybel (1996), Damian Komosa (1996), Grzegorz Szponder (1998), Jacek Iwanicki (1992), Adam Frąk (1984), Dawid Stepaniuk (1995), Mateusz Adamiec (1986), Arkadiusz Sekulski (1985).
Napastnicy: Szymon Łukaszewski (1996), Przemysław Rondoś (1998), Robert Cymborski (1983), Michał Jabłoński (1983).
Przybyli: Szwiec, Frąk, Kaczyński, Adamiec, Sekulski, Cymborski, Jabłoński (wszyscy Huragan Hrubieszów), Kogut (Victoria Żmudź), Stepaniuk (Chełmianka Chełm).
Ubyli: Karczmarczyk, Domińczuk, T.Soroka, Werbolewski, Demczuk, Redko, Gałczyński, Rakowiecki, M.Soroka, Sroka, J.Olejniczak, Pul (wszyscy nie wznowili treningów), Zelent (kontuzja), Panasiuk (Victoria Żmudź).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UNIA REJOWIEC
Prezes: Zbigniew Rumiński
Trener: Tomasz Sąsiadek
Kierownik drużyny: Jan Mazur
Bramkarze: Maciej Maciejewski (1993), Łukasz Studziński (1982).
Obrońcy: Mateusz Pawlicha (1986), Karol Szczepanik (1990), Marcin Kloc (1990), Kamil Brzezicki (1981), Paweł Szajduk (1994), Zbigniew Leśnicki (1976), Dawid Karauda (1995), Sebastian Kwiatkowski (1989), Roman Rossa (1972).
Pomocnicy: Mateusz Bohuniuk (1992), Adrian Czerwiński (1994), Michał Miazga (1984), Paweł Paśnik (1982), Przemysław Huk (1996), Marcin Palonka (1983), Michał Gwardiak (1978), Dawid Grel (1999), Michał Kozaczuk (1999), Michał Gwardiak (1977), Jarosław Dębski (1988), Jakub Gozdur (1994).
Napastnicy: Grzegorz Jersak (1976), Radosław Ciołek (1978), Andrzej Głowacki (1992), Maciej Niemiec (1997), Maciej Futyma (1987).
Przybyli: Głowacki (Sparta Rejowiec Fabryczny), Grel, Kozaczuk, Niemiec (wszyscy z juniorów), Leśnicki (Vojsławia Wojsławice), Futyma, Gwardiak, D.Karauda (wszyscy wznowili treningi).
Ubyli: Liszewski, Wdowicz, M.Huk, Danielczuk, Korzeniowski, Górski, Pastuszak, Mazur (wszyscy nie wznowili treningów), Adamczuk (kontuzja), K.Bohuniuk (Orzeł Srebrzyszcze).
Najbliższa kolejka 12 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Chełm | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
plawanice@gmail.com