GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

E-mail

 plawanice@gmail.com

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

09-2014

wtorek

TRAMPKARZE: Granica Dorohusk - Pławanice Kamień - 17:00

Obsada sędziowska: Kimel (główny), Siatka, Suchonos.

17

09-2014

środa

SENIORZY: Unia Białopole - Pławanice Kamień o 16:30, w Białopolu.

JUNIORZY: Victoria Żmudź - Pławanice Kamień o 14:30, w Żmudzi.

Obsada sędziowska: Klecha (główny), Stepaniuk, Bartoń.

18

09-2014

czwartek

19

09-2014

piątek

20

09-2014

sobota

18 urodziny obchodzi Kacper Nestorowicz

TRAMPKARZE: Pławanice Kamień - Ogniwo Wierzbica - 12:30

21

09-2014

niedziela

SENIORZY: Pławanice Kamień - Start Krasnystaw o 13:00, w Pławanicach.

JUNIORZY: Pławanice Kamień - Start Krasnystaw o 10:45, w Pławanicach.

22

09-2014

pon.

Losowa galeria

Start II Krasnystaw - Pławanice Kamień (sezon 10/11)
Ładowanie...

Statystyki

Zalogowani użytkownicy:

dulbi07
i 4 gości

dzisiaj: 845, wczoraj: 1519
ogółem: 1 532 584

statystyki szczegółowe

Puchar Polski 2013 / 2014

 

Puchar Polski 2013 / 2014, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

 

Runda wstępna (15.08.2013, godz. 17:00):

Orzeł Srebrzyszcze - Malowane Chełm 0:3 v.o

Orzeł wycofał się z rozgrywek

Victoria II Żmudź - Eko Różanka 2:4

 

I runda (18.08.2013, godz. 17:00):

Unia Rejowiec - Malowane Chełm 10:1

Eko Różanka - Pławanice Kamień 4:7 pd.

Agros Suchawa - Start Krasnystaw 0:6

Leszkopol Bezek - Granica Dorohusk 0:8

Sawena Sawin - Unia Białopole 4:3 pd.

Vitrum Wola Uhruska - Brat Siennica Nadolna 0:1

Hutnik Dubeczno - Ogniwo Wierzbica 1:7

Tatran Kraśniczyn - Frassati Fajsławice 1:2

Spółdzielca Siedliszcze - Vojsławia Wojsławice 4:1

Hutnik Ruda-Huta - Ruch Izbica 2:1

Włodawianka Włodawa - Kłos Chełm 1:3

 

II runda - 04.09 (środa):

Brat Siennica Nadolna - Kłos Chełm 4:7 pd.

Unia Rejowiec - Hetman Żółkiewka 0:6

Sawena Sawin - Hutnik Ruda-Huta 1:1 k. 3:4

Spółdzielca Siedliszcze - Ogniwo Wierzbica 2:9

Pławanice Kamień - Victoria Żmudź 2:7

Bramki: Mirosław Neckar 44' (k), Jarosław Szałaj 89' - Mateusz Panasiuk 21', 41', Kamil Sawa 65', Krystian Mroczek 78', 83', Robert Wagner 85', Łukasz Kiejda 90'.

Granica Dorohusk - Sparta Rejowiec Fabryczny 0:3

Start Krasnystaw - Frassati Fajsławice 6:2

 

III runda - 18.09 (środa):

Ogniwo Wierzbica - Sparta Rejowiec Fabryczny 1:6

Kłos Chełm - Victoria Żmudź 1:3

Start Krasnystaw - Hetman Żółkiewka 3:1

Hutnik Ruda-Huta - Chełmianka Chełm 1:4

 

PÓŁFINAŁY - 16.10 (środa):

Sparta Rejowiec Fabryczny - Victoria Żmudź 2:1

Start Krasnystaw - Chełmianka Chełm 2:1

 

FINAŁ - 07.05.2014

Start Krasnystaw - Sparta Rejowiec Fabryczny 0:0 k. 5:6

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Unia BiałopolePławanice Kamień
Unia Białopole   Pławanice Kamień
2014-09-17, 16:30:00

mecz zaległy

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Hutnik Ruda - Huta - Kłos Chełm
Tatran Kraśniczyn - Ruch Izbica
Sawena Sawin - Frassati Fajsławice
Unia Białopole - Unia Rejowiec
Pławanice Kamień - Start Krasnystaw
Brat Siennica Nadolna - Sparta Rejowiec Fabryczny
Ogniwo Wierzbica - Granica Dorohusk

Ostatnie spotkanie

Sparta Rejowiec FabrycznyPławanice Kamień
Sparta Rejowiec Fabryczny 3:2 Pławanice Kamień
2014-09-13, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Kłos Chełm Ogniwo Wierzbica
Granica Dorohusk 4:2 Brat Siennica Nadolna
Sparta Rejowiec Fabryczny 3:2 Pławanice Kamień
Start Krasnystaw 7:0 Unia Białopole
Unia Rejowiec 2:3 Sawena Sawin
Frassati Fajsławice 7:3 Tatran Kraśniczyn
Ruch Izbica 1:0 Hutnik Ruda - Huta

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pan_misiek 39
2. klos1309 33
3. mario1111 31
4. fabregas14 30
5. jovana 29
6. KungFu 24
7. dzazga1994 22
8. jacek_gmoch 19
9. wisniowyyy 18
10. 19grisza55 16

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.