GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Kalendarium

29

04-2016

piątek

TRAMPKARZE: Pławanice Kamień - Ruch Izbica

Obsada sędziowska: Wójcik

30

04-2016

sobota

14 urodziny obchodzi Mateusz Grzywna

SENIORZY: Sparta Rejowiec Fabryczny - Pławanice Kamień

Obsada sędziowska: Michalski (główny), Misztal, Urbankiewicz.

JUNIORZY: mecz odwołany.

01

05-2016

niedziela

02

05-2016

pon.

03

05-2016

wtorek

SENIORZY: Pławanice Kamień - Ogniwo Wierzbica

JUNIORZY: Pławanice Kamień - Ogniwo Wierzbica

Obsada sędziowska: Grodek (główny), Marciniak, Domański.

04

05-2016

środa

05

05-2016

czwartek

Losowa galeria

Pławanice Kamień - Granica Dorohusk PP (sezon 11/12)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1334, wczoraj: 1035
ogółem: 2 305 402

statystyki szczegółowe

Puchar Polski 2013 / 2014

 

Puchar Polski 2013 / 2014, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

 

Runda wstępna (15.08.2013, godz. 17:00):

Orzeł Srebrzyszcze - Malowane Chełm 0:3 v.o

Orzeł wycofał się z rozgrywek

Victoria II Żmudź - Eko Różanka 2:4

 

I runda (18.08.2013, godz. 17:00):

Unia Rejowiec - Malowane Chełm 10:1

Eko Różanka - Pławanice Kamień 4:7 pd.

Agros Suchawa - Start Krasnystaw 0:6

Leszkopol Bezek - Granica Dorohusk 0:8

Sawena Sawin - Unia Białopole 4:3 pd.

Vitrum Wola Uhruska - Brat Siennica Nadolna 0:1

Hutnik Dubeczno - Ogniwo Wierzbica 1:7

Tatran Kraśniczyn - Frassati Fajsławice 1:2

Spółdzielca Siedliszcze - Vojsławia Wojsławice 4:1

Hutnik Ruda-Huta - Ruch Izbica 2:1

Włodawianka Włodawa - Kłos Chełm 1:3

 

II runda - 04.09 (środa):

Brat Siennica Nadolna - Kłos Chełm 4:7 pd.

Unia Rejowiec - Hetman Żółkiewka 0:6

Sawena Sawin - Hutnik Ruda-Huta 1:1 k. 3:4

Spółdzielca Siedliszcze - Ogniwo Wierzbica 2:9

Pławanice Kamień - Victoria Żmudź 2:7

Bramki: Mirosław Neckar 44' (k), Jarosław Szałaj 89' - Mateusz Panasiuk 21', 41', Kamil Sawa 65', Krystian Mroczek 78', 83', Robert Wagner 85', Łukasz Kiejda 90'.

Granica Dorohusk - Sparta Rejowiec Fabryczny 0:3

Start Krasnystaw - Frassati Fajsławice 6:2

 

III runda - 18.09 (środa):

Ogniwo Wierzbica - Sparta Rejowiec Fabryczny 1:6

Kłos Chełm - Victoria Żmudź 1:3

Start Krasnystaw - Hetman Żółkiewka 3:1

Hutnik Ruda-Huta - Chełmianka Chełm 1:4

 

PÓŁFINAŁY - 16.10 (środa):

Sparta Rejowiec Fabryczny - Victoria Żmudź 2:1

Start Krasnystaw - Chełmianka Chełm 2:1

 

FINAŁ - 07.05.2014

Start Krasnystaw - Sparta Rejowiec Fabryczny 0:0 k. 5:6

 

 

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Reklama

Najbliższe spotkanie

Sparta Rejowiec FabrycznyPławanice Kamień
Sparta Rejowiec Fabryczny   Pławanice Kamień
2016-04-30, 12:00:00

sobota

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Sparta Rejowiec Fabryczny - Pławanice Kamień
Frassati Fajsławice - Spółdzielca Siedliszcze
Brat Siennica Nadolna - Unia Białopole
Ruch Izbica - Unia Rejowiec
Tatran Kraśniczyn - Eko Różanka
Ogniwo Wierzbica - Sawena Sawin
Start Krasnystaw - Kłos Chełm

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńStart Krasnystaw
Pławanice Kamień 0:1 Start Krasnystaw
2016-04-24, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Pławanice Kamień 0:1 Start Krasnystaw
Kłos Chełm 1:0 Frassati Fajsławice
Sawena Sawin 2:3 Sparta Rejowiec Fabryczny
Eko Różanka 5:2 Ogniwo Wierzbica
Unia Rejowiec 2:1 Tatran Kraśniczyn
Unia Białopole 2:0 Ruch Izbica
Spółdzielca Siedliszcze 1:0 Brat Siennica Nadolna

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pan_misiek 90
2. mario1111 65
3. jovana 57
4. wisniowyyy 27
5. To_GKS_AU_AU 5
6. patryk9991234 3
7. GregUsy 1

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com