GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • WITAMY na stronie klubowej GKS Pławanice Kamień!
  • Aktualności:
  • 2016-08-22 Treningi
  • 2016-08-22 Juniorzy pokonali Agros
  • 2016-08-22 Nieudana inauguracja
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Agros Suchawa - Pławanice Kamień 4:1
  • Leszkopol Bezek - MKS Siedliska 11:2
  • Bug Hanna - Hutnik Ruda - Huta 2:0
  • Start - Regent Pawłów - Vojsławia Wojsławice 9:0
  • Sawena Sawin - Zryw Gorzków 4:1
  • Astra Leśniowice - Orzeł Srebrzyszcze 2:4
  • Hutnik Dubeczno - Kłos II Chełm 0:4
  •        

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

25

08-2016

czwartek

26

08-2016

piątek

MŁODZICY: trening w Pławanicach o godz. 17:00.

JUNIORZY: trening w Pławanicach o godz. 18:15.

SENIORZY: trening w Pławanicach o godz. 18:15.

27

08-2016

sobota

28

08-2016

niedziela

26 urodziny obchodzi Przemysław Krop

JUNIORZY: Pławanice Kamień - Start - Regent Pawłów

SENIORZY: Pławanice Kamień - Start - Regent Pawłów

Obsada sędziowska: Sieraj (główny), Oraczewski, Brożek.

29

08-2016

pon.

30

08-2016

wtorek

31

08-2016

środa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 954, wczoraj: 4115
ogółem: 2 496 820

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Puchar Polski 2013 / 2014

 

Puchar Polski 2013 / 2014, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

 

Runda wstępna (15.08.2013, godz. 17:00):

Orzeł Srebrzyszcze - Malowane Chełm 0:3 v.o

Orzeł wycofał się z rozgrywek

Victoria II Żmudź - Eko Różanka 2:4

 

I runda (18.08.2013, godz. 17:00):

Unia Rejowiec - Malowane Chełm 10:1

Eko Różanka - Pławanice Kamień 4:7 pd.

Agros Suchawa - Start Krasnystaw 0:6

Leszkopol Bezek - Granica Dorohusk 0:8

Sawena Sawin - Unia Białopole 4:3 pd.

Vitrum Wola Uhruska - Brat Siennica Nadolna 0:1

Hutnik Dubeczno - Ogniwo Wierzbica 1:7

Tatran Kraśniczyn - Frassati Fajsławice 1:2

Spółdzielca Siedliszcze - Vojsławia Wojsławice 4:1

Hutnik Ruda-Huta - Ruch Izbica 2:1

Włodawianka Włodawa - Kłos Chełm 1:3

 

II runda - 04.09 (środa):

Brat Siennica Nadolna - Kłos Chełm 4:7 pd.

Unia Rejowiec - Hetman Żółkiewka 0:6

Sawena Sawin - Hutnik Ruda-Huta 1:1 k. 3:4

Spółdzielca Siedliszcze - Ogniwo Wierzbica 2:9

Pławanice Kamień - Victoria Żmudź 2:7

Bramki: Mirosław Neckar 44' (k), Jarosław Szałaj 89' - Mateusz Panasiuk 21', 41', Kamil Sawa 65', Krystian Mroczek 78', 83', Robert Wagner 85', Łukasz Kiejda 90'.

Granica Dorohusk - Sparta Rejowiec Fabryczny 0:3

Start Krasnystaw - Frassati Fajsławice 6:2

 

III runda - 18.09 (środa):

Ogniwo Wierzbica - Sparta Rejowiec Fabryczny 1:6

Kłos Chełm - Victoria Żmudź 1:3

Start Krasnystaw - Hetman Żółkiewka 3:1

Hutnik Ruda-Huta - Chełmianka Chełm 1:4

 

PÓŁFINAŁY - 16.10 (środa):

Sparta Rejowiec Fabryczny - Victoria Żmudź 2:1

Start Krasnystaw - Chełmianka Chełm 2:1

 

FINAŁ - 07.05.2014

Start Krasnystaw - Sparta Rejowiec Fabryczny 0:0 k. 5:6

 

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Pławanice KamieńStart-Regent Pawłów
Pławanice Kamień   Start-Regent Pawłów
2016-08-28, 16:00:00

w Pławanicach

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Pławanice Kamień - Start - Regent Pawłów
MKS Siedliska - Orzeł Srebrzyszcze
Zryw Gorzków - Hutnik Dubeczno
Vojsławia Wojsławice - Sawena Sawin
Hutnik Ruda - Huta - Agros Suchawa
Leszkopol Bezek - Bug Hanna
Kłos II Chełm - Astra Leśniowice

Ostatnie spotkanie

Agros SuchawaPławanice Kamień
Agros Suchawa 4:1 Pławanice Kamień
2016-08-21, 15:00:00
w Suchawie
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Agros Suchawa 4:1 Pławanice Kamień
Leszkopol Bezek 11:2 MKS Siedliska
Bug Hanna 2:0 Hutnik Ruda - Huta
Start - Regent Pawłów 9:0 Vojsławia Wojsławice
Sawena Sawin 4:1 Zryw Gorzków
Astra Leśniowice 2:4 Orzeł Srebrzyszcze
Hutnik Dubeczno 0:4 Kłos II Chełm

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pan_misiek 8
2. wisniowyyy 4

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com