GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

17 urodziny obchodzi Jakub Fituła

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

MŁODZICY: trening o godz. 15:00, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w sali sportowej Zespołu Szkół w Strachosławiu.

24

11-2018

sobota

29 urodziny obchodzi Tomasz Piech

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 401, wczoraj: 760
ogółem: 3 293 447

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Klasyfikacja strzelców 2018/2019

 

Klasyfikacja strzelców chełmskiej KLASY A w sezonie 2018/2019:

(ostatnia aktualizacja:  07.11.2018 r.)

 

17 goli:

Tomasz Soroka (Pławanice Kamień)

 

12 goli:

Arkadiusz Jaworski (Bug Hanna)

 

11 goli: 

Rafał Bulski (Hutnik Ruda-Huta)

 

10 goli: 

Karol Skubisz (Pławanice Kamień)

Mateusz Kość (Sparta II Rejowiec Fabryczny)

 

9 goli:

Dawid Bereda (Astra Leśniowice)

Hubert Kowalik (Bug Hanna)

Tomasz Szumilak (Vojsławia Wojsławice)

Przemysław Mazurek (Znicz Siennica Różana)

 

8 goli:

Jacek Wójcik (MKS Siedliska)

Michał Jusiuk (Sawena Sawin)

 

7 goli:

Karol Gadzicki (Astra Leśniowice)

Łukasz Sawicki (Leszkopol Bezek)

Alan Olszyna (Znicz Siennica Różana)

Bartosz Babiarz (Zryw Gorzków)

 

6 goli:

Łukasz Stocki (Pławanice Kamień)

Jakub Jaglewicz (Sawena Sawin)

Daniel Mazurek (Znicz Siennica Różana)

 

5 goli:

Robert Janusz (Astra Leśniowice)

Alan Struski (Hutnik Dubeczno)

Grzegorz Cholawo (Vitrum Wola Uhruska)

 

4 gole:

Kacper Tyczyński (Hutnik Ruda-Huta)

Karol Pawlak (Hutnik Ruda-Huta)

Piotr Małocha (Leszkopol Bezek)

Stanisław Domińczuk (Pławanice Kamień)

Daniel Borysiuk (Vitrum Wola Uhruska)

Gabriel Wlaź (Vojsławia Wojsławice)

Tomasz Gieleta (Zryw Gorzków)

 

3 gole:

Erwin Olejniczak (Astra Leśniowice)

Daniel Judczyc (Astra Leśniowice)

Michał Soroka (Astra Leśniowice)

Daniel Litwin (Bug Hanna)

Maciej Baj (Bug Hanna)

Marcin Olech (Hutnik Ruda-Huta)

Marcin Wojcieszek (Leszkopol Bezek)

Sebastian Dudko (Pławanice Kamień)

Rafał Wachulski (Sawena Sawin)

Andrzej Głowacki (Sparta II Rejowiec Fabryczny)

Mateusz Wiewióra (Sparta II Rejowiec Fabryczny)

Artur Hawerczuk (Sparta II Rejowiec Fabryczny)

Jakub Krystiańczuk (Sparta II Rejowiec Fabryczny)

Marcin Młynarski (Vitrum Wola Uhruska)

Tomasz Olender (Vitrum Wola Uhruska)

Patryk Godlewski (Vojsławia Wojsławice)

Grzegorz Kliszcz (Vojsławia Wojsławice)

Kacper Niemiec (Zryw Gorzków)

 

2 gole: 

Michał Zalewski (Bug Hanna)

Patryk Korszeń (Bug Hanna)

Marcin Wylotek (Hutnik Dubeczno)

Zbigniew Gałąska (Hutnik Dubeczno)

Patryk Skóra (Hutnik Ruda-Huta)

Sebastian Mężyk (Hutnik Ruda-Huta)

Bartosz Cejman (Leszkopol Bezek)

Konrad Nazarewicz (Leszkopol Bezek)

Kacper Kasprzak (MKS Siedliska)

Sebastian Greczkowski (MKS Siedliska)

Jarosław Szałaj (Pławanice Kamień)

Damian Wiśniewski (Pławanice Kamień)

Krystian Kędzierawski (Sawena Sawin)

Mateusz Misik (Sawena Sawin)

Amadeusz Lewczuk (Sparta II Rejowiec Fabryczny)

Kacper Węgliński (Vitrum Wola Uhruska)

Tomasz Błażucki (Vojsławia Wojsławice)

Karol Smorga (Znicz Siennica Różana)

Szymon Cichosz (Znicz Siennica Różana)

Konrad Bojarski (Zryw Gorzków)

Kacper Truszkowski (Zryw Gorzków)

Kacper Wędzina (Zryw Gorzków)

Krystian Golec (Zryw Gorzków)

Filip Gieleta (Zryw Gorzków)

 

1 gol:

Piotr Lipiak (Astra Leśniowice)

Piotr Brudek (Astra Leśniowice)

Damian Bojarczuk (Bug Hanna)

Michał Stalbowski (Hutnik Dubeczno)

Filip Giza (Hutnik Dubeczno)

Grzegorz Nowicki (Hutnik Dubeczno)

Daniel Kończal (Hutnik Dubeczno)

Patryk Sochocki (Hutnik Ruda-Huta)

Paweł Prucnal (Hutnik Ruda-Huta)

Arkadiusz Dubij (Hutnik Ruda-Huta)

Szymon Borek (Leszkopol Bezek)

Mateusz Woźniak (Leszkopol Bezek)

Przemysław Woźniak (Leszkopol Bezek)

Paweł Terlecki (Leszkopol Bezek)

Przemysław Czyżewski (Leszkopol Bezek)

Konrad Flisiuk (Leszkopol Bezek)

Paweł Remiś (Leszkopol Bezek)

Radosław Wójcik (MKS Siedliska)

Piotr Krysa (MKS Siedliska)

Jarosław Tkaczyk (MKS Siedliska)

Tomasz Piech (Pławanice Kamień)

Dawid Stafiński (Pławanice Kamień)

Adrian Czajka (Pławanice Kamień)

Patryk Szkałuba (Pławanice Kamień)

Tomasz Rzeszut (Pławanice Kamień)

Jacek Szyszko (Sawena Sawin)

Rafał Jaglewicz (Sawena Sawin)

Damian Kolanowski (Sawena Sawin)

Kacper Kierepka (Sawena Sawin)

Mateusz Sawicki (Sparta II Rejowiec Fabryczny)

Mateusz Kamiński (Sparta II Rejowiec Fabryczny)

Daniel Barabasz (Sparta II Rejowiec Fabryczny)

Mateusz Adamiec (Sparta Rejowiec Fabryczny)

Dawid Kość (Sparta II Rejowiec Fabryczny)

Patryk Krystjańczuk (Sparta II Rejowiec Fabryczny)

Hubert Marczuk (Sparta II Rejowiec Fabryczny)

Paweł Domaciuk (Sparta II Rejowiec Fabryczny)

Adrian Kamiński (Sparta II Rejowiec Fabryczny)

Damian Kulbicki (Vitrum Wola Uhruska) 

Michał Branicki (Vitrum Wola Uhruska)

Bartłomiej Dąbrowski (Vitrum Wola Uhruska)

Bartłomiej Barczuk (Vitrum Wola Uhruska)

Jacek Dyszewski (Vojsławia Wojsławice)

Dawid Serafin (Vojsławia Wojsławice)

Mariusz Trubacz (Vojsławia Wojsławice)

Kacper Lato (Znicz Siennica Różana)

Cezary Bryda (Znicz Siennica Różana)

Przemysław Pieczonka (Znicz Siennica Różana)

Karol Orzeł (Znicz Siennica Różana)

Damian Dobosz (Znicz Siennica Różana)

Rafał Kapeluszny (Znicz Siennica Różana)

Robert Bożko (Zryw Gorzków)

Paweł Szymczuk (Zryw Gorzków)

Igor Chreścionko (Zryw Gorzków)

 

 

Strzelcy bramek według drużyny:

Astra Leśniowice: 9 - Dawid Bereda, 7 - Karol Gadzicki, 5 - Robert Janusz, 3 - Erwin Olejniczak, 3 - Michał Soroka, 3 - Daniel Judczyc, 1 - Piotr Lipiak, 1 - Piotr Brudek.

Bug Hanna: 12 - Arkadiusz Jaworski, 9 - Hubert Kowalik, 3 - Daniel Litwin, 3 - Maciej Baj, 2 - Michał Zalewski, 2 - Patryk Korszeń, 1 - Damian Bojarczuk.

Hutnik Dubeczno: 5 - Alan Struski, 2 - Zbigniew Gałąska, 2 - Marcin Wylotek, 1 - Michał Stalbowski, 1 - Filip Giza, 1 - Grzegorz Nowicki, 1 - Daniel Kończal.

Hutnik Ruda-Huta: 11 - Rafał Bulski, 4 - Karol Pawlak,4 - Kacper Tyczyński, 3 - Marcin Olech, 2 - Sebastian Mężyk, 2 - Patryk Skóra, 1 - Patryk Sochocki, 1 - Paweł Prucnal, 1 - Arkadiusz Dubij. 

Leszkopol Bezek: 7 - Łukasz Sawicki, 4 - Piotr Małocha, 3 - Marcin Wojcieszek, 2 - Konrad Nazarewicz, 2 - Bartosz Cejman, 1 - Szymon Borek, 1 - Przemysław Woźniak, 1 - Mateusz Woźniak,1 - Paweł Terlecki, 1 - Przemysław Czyżewski, 1 - Konrad Flisiuk, 1 - Paweł Remiś.

MKS Siedliska: 8 - Jacek Wójcik, 2 - Kacper Kasprzak, 2 - Sebastian Greczkowski, 1 - Radosław Wójcik, 1 - Piotr Krysa, 1 - Jarosław Tkaczyk.

Pławanice Kamień: 17 - Tomasz Soroka, 10 - Karol Skubisz, 6 - Łukasz Stocki, 4 - Stanisław Domińczuk, 3 - Sebastian Dudko, 2 - Jarosław Szałaj,  2 - Damian Wiśniewski, 1 - Tomasz Piech, 1 - Dawid Stafiński, 1 - Adrian Czajka, 1 - Patryk Szkałuba, 1 - Tomasz Rzeszut. 

Sawena Sawin: 8 - Michał Jusiuk, 6 - Jakub Jaglewicz, 3 - Rafał Wachulski, 2 - Mateusz Misik, 2 - Krystian Kędzierawski,1 - Jacek Szyszko, 1 - Rafał Jaglewicz, 1 - Damian Kolanowski, 1 - Kacper Kierepka.

Sparta II Rejowiec Fabryczny: 10 - Mateusz Kość, 3 - Artur Hawerczuk, 3 - Mateusz Wiewióra, 3 - Andrzej Głowacki, 3 - Jakub Krystiańczuk, 2 - Amadeusz Lewczuk, 1 - Mateusz Sawicki, 1 - Mateusz Kamiński, 1 - Daniel Barabasz, 1 - Mateusz Adamiec, 1 - Dawid Kość, 1 - Patryk Krystjańczuk., 1 - Hubert Marczuk, 1 - Paweł Domaciuk, 1 - Adrian Kamiński.  

Vitrum Wola Uhruska: 5 - Grzegorz Cholawo, 4 - Daniel Borysiuk, 3 - Marcin Młynarski, 3 - Tomasz Olender, 2 - Kacper Węgliński, 1 - Damian Kulbicki, 1 - Michał Branicki, 1 - Bartłomiej Dąbrowski, 1 - Bartłomiej Barczuk.

Vojsławia Wojsławice: 9 - Tomasz Szumilak, 4 - Gabriel Wlaź, 3 - Patryk Godlewski, 3 - Grzegorz Kliszcz, 2 - Tomasz Błażucki, 1 - Jacek Dyszewski, 1 - Dawid Serafin, 1 - Mariusz Trubacz.

Znicz Siennica Różana: 9 - Przemysław Mazurek, 7 - Alan Olszyna, 6 - Daniel Mazurek, 2 - Szymon Cichosz, 2 - Karol Smorga, 1 - Przemysław Pieczonka, 1 - Kacper Lato, 1 - Cezary Bryda, 1 - Karol Orzeł, 1 - Damian Dobosz, 1 - Rafał Kapeluszny. 

Zryw Gorzków: 7 - Bartosz Babiarz, 4 - Tomasz Gieleta, 3 - Kacper Niemiec, 2 - Konrad Bojarski, 2 - Krystian Golec, 2 - Kacper Wędzina, 2 - Kacper Truszkowski, 2 - Filip Gieleta, 1 - Robert Bożko, 1 - Paweł Szymczuk, 1 - Igor Chreścionko.

 

Gole samobójcze:

1 - Piotr Bureć (Astra Leśniowice)

1 - Mirosław Basiński (Leszkopol Bezek)

1 - Kacper Kasprzak (MKS Siedliska)

1 - Łukasz Stangryciuk (Sparta II Rejowiec Fabryczny)

1 - Tomasz Olender (Vitrum Wola Uhruska)

1 - Dawid Serafin (Vojsławia Wojsławice)

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
mecz towarzyski
Astra Leśniowice   Pławanice Kamień
2019-03-03, 13:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Ostatnie spotkanie

Astra LeśniowicePławanice Kamień
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
2018-11-04, 14:00:00
w Leśniowicach
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Znicz Siennica Różana 3:2 Hutnik Ruda - Huta
Zryw Gorzków 2:1 Leszkopol Bezek
Sparta II Rejowiec Fabryczny 8:1 MKS Siedliska
Vitrum Wola Uhruska 2:7 Bug Hanna
Astra Leśniowice 4:0 Pławanice Kamień
Hutnik Dubeczno 1:1 Vojsławia Wojsławice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 57
2. pan_misiek 53
3. Mały 36
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com