GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

21 urodziny obchodzi Michał Wojcieszek

23

06-2018

sobota

15 urodziny obchodzi Jan Dżaman

TRAMPKARZE: zakończenie sezonu o godz. 11:00, w Pławanicach.

GRUPA NABOROWA: trening o godz. 09:00, w Pławanicach.

24

06-2018

niedziela

13 urodziny obchodzi Łukasz Klekotiuk

13 urodziny obchodzi Łukasz Klekotiuk

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 61, wczoraj: 377
ogółem: 3 171 845

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Klasyfikacja strzelców

 

Klasyfikacja strzelców chełmskiej KLASY A w sezonie 2017/2018:

(ostatnia aktualizacja: 20.05.2018 r.

  

51 goli:

Andrzej Głowacki (Start-Regent Pawłów)

 

44 gole:

Mateusz Chwedoruk (Włodawianka Włodawa)

 

25 goli:

Przemysław Mazurek (Znicz Siennica Różana)

 

22 gole:

Daniel Borysiuk (Vitrum Wola Uhruska)

 

19 goli:

Sebastian Staszewski (Agros Suchawa)

 

16 goli:

Jakub Jaglewicz (Sawena Sawin)

 

15 goli:

Arkadiusz Jaworski (Bug Hanna)

Damian Stępniak (Zryw Gorzków)

 

14 goli:

Grzegorz Sidor (Leszkopol Bezek)

 

13 goli:

Daniel Judczyc (Astra Leśniowice)

Adam Mazurek (Start-Regent Pawłów)

 

12 goli:

Hubert Kowalik (Bug Hanna)

 

11 goli:

Dawid Bereda (Astra Leśniowice)

Rafał Wachulski (Sawena Sawin)

 

10 goli:

Piotr Betiuk (Astra Leśniowice)

Tomasz Gieleta (Zryw Gorzków)

 

9 goli:

Michał Zalewski (Bug Hanna)

 

8 goli:

Alan Struski (Hutnik Dubeczno)

Łukasz Sawicki (Leszkopol Bezek)

Artur Nielipiuk (Włodawianka Włodawa)

Bartosz Babiarz (Zryw Gorzków)

 

7 goli:

Daniel Sekulski (Agros Suchawa)

Kamil Kopczewski (Agros Suchawa)

Damian Bojarczuk (Bug Hanna)

Damian Wiśniewski (Pławanice Kamień)

Karol Łubkowski (Vitrum Wola Uhruska)

Kacper Czarnota (Włodawianka Włodawa)

 

6 goli:

Adam Garal (Bug Hanna)

Marcin Wojcieszek (Leszkopol Bezek)

Tomasz Olech (MKS Siedliska)

Tomasz Soroka (Pławanice Kamień)

Dawid Sulowski (Start-Regent Pawłów)

Bartłomiej Kwiatosz (Start-Regent Pawłów)

Mateusz Kędzierski (Włodawianka Włodawa)

 

5 goli:

Denis Krawczuk (Agros Suchawa)

Bartosz Staszewski (Agros Suchawa)

Emil Mikulski (Agros Suchawa)

Maciej Baj (Bug Hanna)

Radosław Gomułka (Leszkopol Bezek)

Konrad Nazarewicz (Leszkopol Bezek)

Sebastian Dudko (Pławanice Kamień)

Tomasz Rzeszut (Pławanice Kamień)

Mateusz Dudzic (Pławanice Kamień)

Mirosław Neckar (Pławanice Kamień)

Jacek Szyszko (Sawena Sawin)

Michał Jusiuk (Sawena Sawin)

Rafał Rasiński (Start-Regent Pawłów)

Krzysztof Klempka (Vitrum Wola Uhruska)

Krystian Golec (Zryw Gorzków)

Paweł Szymczuk (Zryw Gorzków)

 

4 gole:

Mariusz Duda (Agros Suchawa)

Daniel Litwin (Bug Hanna)

Marcin Nowaczek (Leszkopol Bezek)

Piotr Pasternak (Leszkopol Bezek)

Przemysław Woźniak (Leszkopol Bezek)

Bartłomiej Barczuk (Vitrum Wola Uhruska)

Grzegorz Cholawo (Vitrum Wola Uhruska)

Grzegorz Bornus (Włodawianka Włodawa)

Piotr Mazurek (Znicz Siennica Różana)

Szymon Cichosz (Znicz Siennica Różana)

Mirosław Szczepanik (Zryw Gorzków)

 

3 gole:

Rajmund Tomaszewski (Agros Suchawa)

Piotr Lipiak (Astra Leśniowice)

Grzegorz Nowicki (Hutnik Dubeczno)

Rafał Jurek (Hutnik Dubeczno)

Kacper Mazurek (Hutnik Dubeczno)

Michał Stalbowski (Hutnik Dubeczno)

Bartosz Cejman (Leszkopol Bezek)

Łukasz Stocki (Pławanice Kamień)

Adrian Czajka (Pławanice Kamień)

Patryk Szkałuba (Pławanice Kamień)

Tomasz Purzycki (Pławanice Kamień)

Emil Żukowski (Start-Regent Pawłów)

Jakub Chybiak (Start-Regent Pawłów)

Michał Miazga (Start-Regent Pawłów)

Marcin Walaszek (Vitrum Wola Uhruska)

Marcin Młynarski (Vitrum Wola Uhruska)

Jakub Bylina (Włodawianka Włodawa)

Mateusz Zając (Znicz Siennica Różana)

Kacper Wędzina (Zryw Gorzków)

 

2 gole:

Kacper Staszewski (Agros Suchawa)

Daniel Hrycak (Agros Suchawa)

Kacper Bereda (Astra Leśniowice)

Karol Gadzicki (Astra Leśniowice)

Michał Soroka (Astra Leśniowice)

Grzegorz Pawlik (Bug Hanna)

Wojciech Jurczuk (Bug Hanna)

Ariel Struski (Hutnik Dubeczno)

Rafał Markiewicz (Leszkopol Bezek)

Tomasz Nowaczek (Leszkopol Bezek)

Kacper Kasprzak (MKS Siedliska)

​Jarosław Tkaczyk (MKS Siedliska)

Stanisław Domińczuk (Pławanice Kamień)

Michał Kamiński (Pławanice Kamień)

Jacek Dyszewski (Pławanice Kamień)

Michał Gąsiorowski (Pławanice Kamień)

Konrad Gajewski (Pławanice Kamień)

Mikołaj Grzywaczewski (Sawena Sawin)

Marek Kondziela (Sawena Sawin)

Łukasz Dyczkowski (Sawena Sawin)

Rafał Gryć (Start-Regent Pawłów)

Kamil Góra (Start-Regent Pawłów)

Patryk Helmer (Vitrum Wola Uhruska)

Łukasz Helmer (Vitrum Wola Uhruska)

Tomasz Olender (Vitrum Wola Uhruska)

Alan Olszyna (Znicz Siennica Różana)

Marcin Mazurek (Znicz Siennica Różana)

Paweł Dąbski (Znicz Siennica Różana)

Konrad Bojarski (Zryw Gorzków)

Mateusz Sprysak (Zryw Gorzków)

Arkadiusz Orkiszewski (Zryw Gorzków)

 

1 gol:

Kamil Wasylik (Agros Suchawa)

​Jakub Andrzejuk (Agros Suchawa)

​Łukasz Namczuk (Agros Suchawa)

Przemysław Wereszczyński (Astra Leśniowice)

Mateusz Brzeziński (Astra Leśniowice)

Kamil Judczyc (Astra Leśniowice)

​Jarosław Olejniczak (Astra Leśniowice)

​Piotr Brudek (Astra Leśniowice)

​Patryk Ciszek (Astra Leśniowice)

Erwin Olejniczak (Astra Leśniowice)

Piotr Sadlak (Bug Hanna)

Łukasz Sarnacki (Bug Hanna)

​Kamil Karwatiuk (Bug Hanna)

​Emil Buraczyński (Bug Hanna)

Łukasz Babkiewicz (Bug Hanna)

Zbigniew Gałąska (Hutnik Dubeczno)

Daniel Kończal (Hutnik Dubeczno)

Przemysław Grzegorczyk (Hutnik Dubeczno)

Adam Brzozowiec (Hutnik Dubeczno)

​Sebastian Suski (Hutnik Dubeczno)

Michał Zamościński (Hutnik Dubeczno)

Krystian Romański (Leszkopol Bezek)

Michał Bastrzyk (Leszkopol Bezek)

Marek Kozaczuk (Leszkopol Bezek)

Adrian Kurec (Leszkopol Bezek)

Kamil Kostrubiec (Leszkopol Bezek)

​Kacper Gdak (Leszkopol Bezek)

Mateusz Woźniak (Leszkopol Bezek)

Dawid Stasiak (Leszkopol Bezek)

Marcin Matczuk (Leszkopol Bezek)

Waldemar Krawiec (MKS Siedliska)

Kacper Pitucha (MKS Siedliska)

​Paweł Stocki (Pławanice Kamień)

​Dawid Stafiński (Pławanice Kamień)

Paweł Sawicki (Sawena Sawin)

Patryk Łubkowski (Sawena Sawin)

Przemysław Suszcz (Sawena Sawin)

Paweł Gaj (Sawena Sawin)

Mateusz Misik (Sawena Sawin)

Szymon Honory (Sawena Sawin)

Piotr Sołtys (Start-Regent Pawłów)

Piotr Żuk (Start-Regent Pawłów)

Mateusz Maliński (Start-Regent Pawłów)

​Patryk Karauda (Start-Regent Pawłów)

​Dawid Kość (Start-Regent Pawłów)

Gabriel Kędzierski (Start-Regent Pawłów)

Tomasz Ozon (Start-Regent Pawłów)

​Piotr Radkowiak (Vitrum Wola Uhruska)

Mateusz Moniak (Vitrum Wola Uhruska)

​Artur Kozaczuk (Vitrum Wola Uhruska)

Kacper Węgliński (Vitrum Wola Uhruska)

Michał Wielgus (Vitrum Wola Uhruska)

Bartosz Barnaś (Vitrum Wola Uhruska)

Alan Kociuba (Włodawianka Włodawa)

Paweł Klimkowicz (Włodawianka Włodawa)

Daniel Polak (Włodawianka Włodawa)

Yaroslav Melnichuk (Włodawianka Włodawa)

​Jarosław Wólczyński (Włodawianka Włodawa)

Kamil Celiński (Włodawianka Włodawa)

​Ernest Czelej (Włodawianka Włodawa)

Mirosław Jakubowski (Włodawianka Włodawa)

Maciej Krukowski (Znicz Siennica Różana)

Mikołaj Tryksza (Znicz Siennica Różana)

Rafał Kapeluszny (Znicz Siennica Różana)

Karol Tywoniuk (Znicz Siennica Różana)

​Kamil Furtak (Znicz Siennica Różana)

​Jan Gangreco (Znicz Siennica Różana)

Kacper Lato (Znicz Siennica Różana)

​Kamil Makuch (Zryw Gorzków)

​Filip Gieleta (Zryw Gorzków)

​Igor Chreścionko (Zryw Gorzków)

 

 

Strzelcy bramek według drużyny:

Agros Suchawa: 19 - Sebastian Staszewski, 7 - Daniel Sekulski,  7 - Kamil Kopczewski, 5 - Bartosz Staszewski, 5 - Denis Krawczuk, 5 - Emil Mikulski, 4 - Mariusz Duda, 3 - Rajmund Tomaszewski, 2 - Kacper Staszewski, 2 - Daniel Hrycak, 1 - Kamil Wasylik, 1 - Jakub Andrzejuk, 1 - Łukasz Namczuk.

Astra Leśniowice: 13 - Daniel Judczyc, 11 - Dawid Bereda, 10 - Piotr Betiuk, 3 - Piotr Lipiak, 2 - Michał Soroka, 2 - Kacper Bereda, 2 - Karol Gadzicki,1 - Kamil Judczyc, 1 - Przemysław Wereszczyński, 1 - Mateusz Brzeziński,1 - Jarosław Olejniczak, 1 - Piotr Brudek, 1 - Patryk Ciszek, 1 - Erwin Olejniczak.

Bug Hanna:  15 - Arkadiusz Jaworski, 12 - Hubert Kowalik, 9 - Michał Zalewski, 7 - Damian Bojarczuk, 6 - Adam Garal, 5 - Maciej Baj, 4 - Daniel Litwin, 2 - Grzegorz Pawlik, 2 - Wojciech Jurczuk, 1 - Piotr Sadlak, 1 - Łukasz Sarnacki, 1 - Kamil Karwatiuk, 1 - Emil Buraczyński, 1 - Łukasz Babkiewicz.

Hutnik Dubeczno: 8 - Alan Struski, 3 - Grzegorz Nowicki, 3 - Michał Stalbowski, 3 - Kacper Mazurek, 3 - Przemysław Grzegorczyk, 3 - Rafał Jurek, 2 - Ariel Struski, 1 - Zbigniew Gałąska, 1 - Daniel Kończal, 1 - Adam Brzozowiec, 1 - Sebastian Suski, 1 - Michał Zamościński.

Leszkopol Bezek: 14 - Grzegorz Sidor, 8 - Łukasz Sawicki, 6 - Marcin Wojcieszek, 5 - Radosław Gomułka, 5 - Konrad Nazarewicz, 4 - Marcin Nowaczek, 4 - Piotr Pasternak, 4 - Przemysław Woźniak, 3 - Bartosz Cejman, 2 - Tomasz Nowaczek, 2 - Rafał Markiewicz, 1 - Krystian Romański, 1 - Michał Bastrzyk, 1 - Marek Kozaczuk, 1 - Adrian Kurec, 1 - Kamil Kostrubiec, 1 - Kacper Gdak, 1 - Mateusz Woźniak, 1 - Dawid Stasiak, 1 - Marcin Matczuk.

MKS Siedliska: 6 - Tomasz Olech, 2 - Jarosław Tkaczyk, 2 - Kacper Kasprzak, 1 - Waldemar Krawiec, 1 - Kacper Pitucha.

Pławanice Kamień: 7 - Damian Wiśniewski, 6 - Tomasz Soroka, 5 - Sebastian Dudko, 5 - Tomasz Rzeszut, 5 - Mateusz Dudzic, 5 - Mirosław Neckar, 3 - Łukasz Stocki, 3 - Patryk Szkałuba, 3 - Adrian Czajka, 3 - Tomasz Purzycki, 2 - Konrad Gajewski, 2 - Michał Gąsiorowski, 2 - Stanisław Domińczuk, 2 - Michał Kamiński, 2 - Jacek Dyszewski, 1 - Paweł Stocki, 1 - Dawid Stafiński.

Sawena Sawin: 16 - Jakub Jaglewicz, 11 - Rafał Wachulski, 5 - Jacek Szyszko, 5 - Michał Jusiuk, 2 - Łukasz Dyczkowski, 2 - Mikołaj Grzywaczewski, 2 - Marek Kondziela, 1 - Paweł Sawicki, 1 - Patryk Łubkowski, 1 - Przemysław Suszcz, 1 - Paweł Gaj, 1 - Mateusz Misik, 1 - Szymon Honory.

Start-Regent Pawłów: 51 - Andrzej Głowacki, 13 - Adam Mazurek, 6 - Bartłomiej Kwiatosz, 6 - Dawid Sulowski, 5 - Rafał Rasiński, 3 - Jakub Chybiak, 3 - Emil Żukowski, 3 - Michał Miazga, 2 - Kamil Góra, 2 - Rafał Gryć, 2 - Dawid Kość, 1 - Piotr Sołtys, 1 - Piotr Żuk, 1 - Mateusz Maliński, 1 - Patryk Karauda, 1 - Gabriel Kędzierski, 1 - Tomasz Ozon.

Vitrum Wola Uhruska: 22 - Daniel Borysiuk, 7 - Karol Łubkowski, 5 - Krzysztof Klempka, 4 - Grzegorz Cholawo, 4 - Bartłomiej Barczuk, 3 - Marcin Walaszek, 3 - Marcin Młynarski, 2 - Patryk Helmer, 2 - Łukasz Helmer, 2 - Tomasz Olender, 1 - Piotr Radkowiak, 1 - Mateusz Moniak, 1 - Artur Kozaczuk, 1 - Kacper Węgliński, 1 - Michał Wielgus. 1 - Bartosz Barnaś.

Włodawianka Włodawa: 44 - Mateusz Chwedoruk, 8 - Artur Nielipiuk, 7 - Kacper Czarnota, 6 - Mateusz Kędzierski, 4 - Grzegorz Bornus, 3 - Jakub Bylina, 1 - Alan Kociuba, 1 - Patryk Klimkowicz, 1 - Daniel Polak, 1 - Yaroslav Melnichuk, 1 - Jarosław Wólczyński, 1 - Ernest Czelej, 1 - Kamil Celiński, 1 - Mirosław Jakubowski.

Znicz Siennica Różana: 25 - Przemysław Mazurek, 4 - Szymon Cichosz, 4 - Piotr Mazurek, 3 - Mateusz Zając, 2 - Paweł Dąbski, 2 - Marcin Mazurek, 2 - Alan Olszyna,1 - Maciej Krukowski, 1 - Mikołaj Tryksza, 1 - Rafał Kapeluszny, 1 - Karol Tywoniuk, 1 - Kamil Furtak, 1 - Jan Gangreco, 1 - Kacper Lato.

Zryw Gorzków: 15 - Damian Stępniak, 10 - Tomasz Gieleta, 8 - Bartosz Babiarz, 5 - Krystian Golec, 5 - Paweł Szymczuk, 4 - Mirosław Szczepanik, 3 - Kacper Wędzina, 2 - Konrad Bojarski, 2 - Mateusz Sprysak, 2 - Arkadiusz Orkiszewski, 1 - Kamil Makuch, 1 - Filip Gieleta, 1 - Igor Chreścionko.

 

Gole samobójcze:

1 - Bartosz Staszewski (Agros Suchawa)

1 - Mateusz Namczuk (Agros Suchawa)

1 - Janusz Litwin (Astra Leśniowice)

1 - Grzegorz Pawlik (Bug Hanna)

1 - Bartosz Cejman (Leszkopol Bezek)

1 - Przemysław Czyżewski (Leszkopol Bezek)

1 - Marcin Cholewa (MKS Siedliska)

1 - Kacper Kierepka (Sawena Sawin)

1 - Alan Kociuba (Włodawianka Włodawa)

1 - Grzegorz Bornus (Włodawianka Włodawa)

1 - Kamil Furtak (Znicz Siennica Różana)

 

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Ostatnie spotkanie

Bug HannaPławanice Kamień
Bug Hanna 2:1 Pławanice Kamień
2018-06-17, 16:00:00
w Hannie
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Hutnik Dubeczno 0:0 Włodawianka Włodawa
Bug Hanna 2:1 Pławanice Kamień
Zryw Gorzków 2:2 Start - Regent Pawłów
Sawena Sawin 4:1 Znicz Siennica Różana
Agros Suchawa 2:0 Astra Leśniowice
Leszkopol Bezek 7:0 MKS Siedliska

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pan_misiek 113
2. Mały 107
3. AveAstra 91
4. kszupawa2012 1

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com