GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wspiera nas

 

Statystyki drużyny

Kalendarium

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

MŁODZICY: trening o godz. 15:30, w Pławanicach.

TRAMPKARZE: trening o godz. 16:30, w Pławanicach.

JUNIORZY: trening o godz. 17:30, w Pławanicach.

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

JUNIORZY: Spółdzielca Siedliszcze - Pławanice Kamień

15 urodziny obchodzi Bartłomiej Bernacki

SENIORZY: trening o godz. 17:30, w Pławanicach.

29

09-2018

sobota

TRAMPKARZE: Olimpia Wyryki - Pławanice Kamień

30

09-2018

niedziela

SENIORZY: Pławanice Kamień - Znicz Siennica Różana

26 urodziny obchodzi Michał Gąsiorowski

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 394, wczoraj: 683
ogółem: 3 236 874

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Włodawianka Włodawa 5:1 Agros Suchawa zobacz ›
Spółdzielca Siedliszcze 0:6 Chełmianka II Chełm zobacz ›
Ogniwo Wierzbica 1:5 Kłos Chełm zobacz ›
Orzeł Srebrzyszcze 1:6 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2018-09-07 Pławanice Kamień 5:1 Granica Dorohusk relacja ›
Agros Suchawa 0:5 Kłos Chełm zobacz ›
Hutnik Ruda-Huta 1:2 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
Orzeł Srebrzyszcze 3:3 Granica Dorohusk zobacz ›
Włodawianka Włodawa 4:4 Spółdzielca Siedliszcze zobacz ›
2018-09-14 Chełmianka II Chełm 6:0 Pławanice Kamień relacja ›
Spółdzielca Siedliszcze 7:1 Agros Suchawa zobacz ›
Orzeł Srebrzyszcze 1:12 Chełmianka II Chełm zobacz ›
Ogniwo Wierzbica Granica Dorohusk 17:00
Kłos Chełm 3:3 Hutnik Ruda-Huta zobacz ›
2018-09-21 Pławanice Kamień 1:8 Włodawianka Włodawa relacja ›
Agros Suchawa Hutnik Ruda-Huta 17:00
Granica Dorohusk Kłos Chełm 17:00
Chełmianka II Chełm Ogniwo Wierzbica 17:00
Włodawianka Włodawa Orzeł Srebrzyszcze 17:00
2018-09-28 Spółdzielca Siedliszcze Pławanice Kamień 16:00
Orzeł Srebrzyszcze Spółdzielca Siedliszcze 17:00
Ogniwo Wierzbica Włodawianka Włodawa 17:00
Kłos Chełm Chełmianka II Chełm 17:00
Hutnik Ruda-Huta Granica Dorohusk 17:00
2018-10-05 Pławanice Kamień Agros Suchawa 16:00
Agros Suchawa Granica Dorohusk 17:00
Chełmianka II Chełm Hutnik Ruda-Huta 17:00
Włodawianka Włodawa Kłos Chełm 17:00
Spółdzielca Siedliszcze Ogniwo Wierzbica 17:00
2018-10-12 Pławanice Kamień Orzeł Srebrzyszcze 16:00
Orzeł Srebrzyszcze Agros Suchawa 17:00
Kłos Chełm Spółdzielca Siedliszcze 17:00
Hutnik Ruda-Huta Włodawianka Włodawa 17:00
Granica Dorohusk Chełmianka II Chełm 17:00
2018-10-19 Ogniwo Wierzbica Pławanice Kamień 16:00
Agros Suchawa Chełmianka II Chełm 17:00
Włodawianka Włodawa Granica Dorohusk 17:00
Spółdzielca Siedliszcze Hutnik Ruda-Huta 17:00
Orzeł Srebrzyszcze 2:3 Ogniwo Wierzbica zobacz ›
2018-10-26 Pławanice Kamień Kłos Chełm 16:00
Ogniwo Wierzbica Agros Suchawa 17:00
Kłos Chełm Orzeł Srebrzyszcze 17:00
Granica Dorohusk Spółdzielca Siedliszcze 17:00
Chełmianka II Chełm Włodawianka Włodawa 17:00
2018-11-03 Hutnik Ruda-Huta Pławanice Kamień 16:00

Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Pławanice KamieńZnicz Siennica Różana
Pławanice Kamień   Znicz Siennica Różana
2018-09-30, 16:00:00

w Pławanicach

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Hutnik Ruda - Huta - Vitrum Wola Uhruska
Hutnik Dubeczno - Sparta II Rejowiec Fabryczny
Vojsławia Wojsławice - Zryw Gorzków
Pławanice Kamień - Znicz Siennica Różana
Bug Hanna - Leszkopol Bezek
Sawena Sawin - MKS Siedliska

Ostatnie spotkanie

Leszkopol BezekPławanice Kamień
Leszkopol Bezek 3:2 Pławanice Kamień
2018-09-23, 16:00:00
w Bezku
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Sawena Sawin 1:0 Hutnik Ruda - Huta
MKS Siedliska 0:2 Bug Hanna
Leszkopol Bezek 3:2 Pławanice Kamień
Znicz Siennica Różana 1:2 Vojsławia Wojsławice
Zryw Gorzków 5:1 Hutnik Dubeczno
Sparta II Rejowiec Fabryczny 4:2 Astra Leśniowice

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. AveAstra 32
2. pan_misiek 31
3. Mały 28
4. ftb2user_1537568898. 5

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com