GKS Pławanice Kamień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Statystyki drużyny

Kalendarium

24

10-2014

piątek

25

10-2014

sobota

TRAMPKARZE: Victoria Żmudź - Pławanice Kamień - 12:30

Obsada sędziowska: Wójcik (główny), Stepaniuk.

26

10-2014

niedziela

SENIORZY: Tatran Kraśniczyn - Pławanice Kamień o 13:00, w Starej Wsi (k. Kraśniczyna).

JUNIORZY: Tatran Kraśniczyn - Pławanice Kamień o 10:45, w Starej Wsi (k. Kraśniczyna).

Obsada sędziowska: Skiba (główny), Kimel, Muła.

27

10-2014

pon.

28

10-2014

wtorek

29

10-2014

środa

TRAMPKARZE: trening w Zespole Szkół w Strachosławiu, o godzinie 15:30.

SENIORZY i JUNIORZY: trening w Zespole Szkół w Strachosławiu, o godzinie 17:00.

30

10-2014

czwartek

Losowa galeria

Vitrum Wola Uhruska - Pławanice Kamień (sezon 11/12)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 667, wczoraj: 980
ogółem: 1 593 841

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

Zapowiedź meczu: Tatran - Pławanice

  • autor: jacek_gmoch, 2014-10-23 19:00

W 12. kolejce spotkań sezonu 2014/2015 zawodnicy GKS Pławanice Kamień udadzą się do Starej Wsi, gdzie zmierzą się z Tatranem Kraśniczyn

Początek zmagań seniorów w niedzielę (26 października) o godzinie 13:00. Zawodników prosimy o zabranie ze sobą "biało-czarnego" trykotu meczowego oraz dokumentu tożsamości. Spotkanie ligowe sędziować będą: Paweł Skiba (jako główny), Grzegorz Kimel oraz Mirosław Muła. 

Przedmecz juniorów odbędzie się o godzinie 10:45. Zawodników prosimy o zabranie ze sobą "zielonego" kompletu strojów oraz dokumentu tożsamości.

Wyjazd z Pławanic na mecz o godzinie 09:00. Zbiórka zawodników wsiadających w Chełmie na przystanku autobusowym przed wiaduktem o 09:30.

Przypominamy również o zmianie czasu w nocy z soboty na niedzielę!

 


Aktualności

Treningi - hala

  • autor: jacek_gmoch, 2014-10-24 21:33

TRENING (seniorzy i juniorzy): 

środa (29.10) - godzina 17:00, Zespół Szkół w Strachosławiu

piątek (31.10) - godzina 17:00, Zespół Szkół w Strachosławiu

 

TRENING (trampkarze): 

środa (29.10) - godzina 15:30, Zespół Szkół w Strachosławiu

piątek (31.10) - godzina 15:30, Zespół Szkół w Strachosławiu

 

 

Dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Strachosławiu - Pani mgr Alicji Nafalskiej oraz Panu Dariuszowi Stockiemu od dnia 29.10.2014 br. wszystkie treningi zostają przeniesione z boiska trawiastego na salę gimnastyczną Zespołu Szkół w Strachosławiu. 


Tomasz Rzeszut typuje 12. kolejkę spotkań

  • autor: jacek_gmoch, 2014-10-24 21:00

Przed nami już przedostatnia seria gier o mistrzostwo Chełmskiej Klasy Okręgowej w rundzie jesiennej. Hit kolejki to z pewnością mecz Kłosa Chełm ze Startem Krasnystaw. Bardzo ciekawie będzie również w Rejowcu, gdzie miejscowa Unia zmierzy się w derbach ze Spartą Rejowiec Fabryczny. O typy na najbliższą serię gier poprosiliśmy skrzydłowego GKS Pławanice Kamień -Tomasza Rzeszuta

 

Kłos Chełm - Start Krasnystaw - typ 2

Unia Rejowiec - Sparta Rejowiec Fabryczny - typ X

Frassati Fajsławice - Granica Dorohusk - typ 2

Ruch Izbica - Ogniwo Wierzbica - typ X

Hutnik Ruda-Huta - Brat Siennica Nadolna - typ 2

Tatran Kraśniczyn - Pławanice Kamień - typ 2

Sawena Sawin - Unia Białopole - typ 2


Treningi

  • autor: jacek_gmoch, 2014-10-20 15:05

TRENING (seniorzy i juniorzy): 

wtorek (21.10) - godzina 16:30, Pławanice

piątek (24.10) - godzina 16:30, Pławanice

 

TRENING (trampkarze): 

wtorek (21.10) - godzina 16:00, Pławanice

piątek (24.10) - godzina 16:00, Pławanice


2 punkty stracone w doliczonym czasie

  • autor: jacek_gmoch, 2014-10-19 16:37

Pławanice Kamień - Hutnik Ruda-Huta 2:2 (1:0)

Bramki: Nestorowicz 10', Filipczuk 62' - A.Chmiel 65', Mazur 90'+3

 

Pławanice: M.Paszkiewicz - Paweł Szajna, Neckar, Filipczuk, Petruk, Gąsiorowski, Pogorzelec, Olender, Rzeszut (46' Dudko), Wiśniewski (85' Antoniak), Nestorowicz (75' Hawryluk).

Hutnik: Kamiński – R.Nawrocki, Olech (50' Balcerek), Czerniakiewicz, Borysiuk, Kozak, A.Chmiel, Pawlak, Sz.Maliszewski, Krupski, Mazur.

 

Żółta kartka: Gąsiorowski

Sędziowali: Gnaś (główny), Zygrent, Dąbrowski


Rekordowy wynik w trampkarzach?

  • autor: jacek_gmoch, 2014-10-18 14:48

Drużyna trampkarzy GKS Pławanice Kamień już drugi mecz z rzędu pauzowała w Chełmskiej Lidze Trampkarzy (grupa północ). W minionej serii gier doszło do spektakularnego rozstrzygnięcia w/w rozgrywkach. W Okszowie, gospodarz zawodów Hutnik Ruda-Huta uległ Włodawiance Włodawa aż 1:35! To najwyższy wynik w obecnym sezonie i być może rekordowy wynik na tym szczeblu rozgrywek w całej historii.

 

 


Zapowiedź meczu: Pławanice - Hutnik

  • autor: jacek_gmoch, 2014-10-18 14:33

W najbliższą niedzielę (tj. 19 października br.) seniorzy GKS Pławanice Kamień zmierzą się z Hutnikiem Ruda-Huta. Mecz zostanie rozegrany w ramach 11. kolejki spotkań o mistrzostwo Chełmskiej Klasy Okręgowej. Początek rywalizacji o godzinie 14:00, w Pławanicach. Zawodników prosimy o zabranie ze sobą "biało-czarnego" trykotu meczowego oraz dokumentu tożsamości. Zbiórka o godzinie 13:00. Spotkanie sędziować będą Piotr Gnaś (główny), Przemysław Zygrent oraz Marcin Dąbrowski.

Juniorzy w tej serii gier pauzują.

 

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz!


Mateusz Paszkiewicz typuje 11. kolejkę spotkań

  • autor: jacek_gmoch, 2014-10-16 15:10

Do końca rundy jesiennej pozostały już 3 kolejki spotkań. Przed nami 11. seria gier o mistrzostwo Chełmskiej Klasy Okręgowej. W najciekawszym meczu Sparta Rejowiec Fabryczny podejmie na własnym boisku Start Ktasnystaw. Interesująco będzie też w Chełmie, gdzie czwarta Sawena Sawin zmierzy się z Kłosem Chełm. O typy na najbliższą kolejkę poprosiliśmy bramkarza GKS Pławanice Kamień - Mateusza Paszkiewicza

 

Sawena Sawin - Kłos Chełm - typ 2

Unia Białopole - Tatran Kraśniczyn - typ 1

Pławanice Kamień - Hutnik Ruda-Huta - typ 1

Brat Siennica Nadolna - Ruch Izbica - typ X

Ogniwo Wierzbica - Frassati Fajsławice - typ 1

Granica Dorohusk - Unia Rejowiec - typ 1

Sparta Rejowiec Fabryczny - Start Krasnystaw - typ 1


Treningi

  • autor: jacek_gmoch, 2014-10-13 15:17

TRENING (seniorzy i juniorzy): 

wtorek (14.10) - godzina 17:00, Pławanice

piątek (17.10) - godzina 16:30, Pławanice

 

TRENING (trampkarze): 

wtorek (14.10) - godzina 16:00, Pławanice

piątek (17.10) - godzina 16:00, Pławanice


Archiwum aktualności


Logowanie

Reklama

Najbliższe spotkanie

Tatran KraśniczynPławanice Kamień
Tatran Kraśniczyn   Pławanice Kamień
2014-10-26, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Kłos Chełm - Start Krasnystaw
Unia Rejowiec - Sparta Rejowiec Fabryczny
Frassati Fajsławice - Granica Dorohusk
Ruch Izbica - Ogniwo Wierzbica
Hutnik Ruda - Huta - Brat Siennica Nadolna
Tatran Kraśniczyn - Pławanice Kamień
Sawena Sawin - Unia Białopole

Ostatnie spotkanie

Pławanice KamieńHutnik Ruda-Huta
Pławanice Kamień 2:2 Hutnik Ruda-Huta
2014-10-19, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Sawena Sawin 0:1 Kłos Chełm
Unia Białopole 2:1 Tatran Kraśniczyn
Pławanice Kamień 2:2 Hutnik Ruda - Huta
Brat Siennica Nadolna 3:0 Ruch Izbica
Ogniwo Wierzbica 4:0 Frassati Fajsławice
Granica Dorohusk 3:0 Unia Rejowiec
Sparta Rejowiec Fabryczny 2:2 Start Krasnystaw

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. pan_misiek 61
2. klos1309 60
3. mario1111 55
4. jovana 49
5. fabregas14 46
6. jacek_gmoch 39
7. KungFu 37
8. tomasz6472 36
9. dzazga1994 24
10. wisniowyyy 20

Partnerzy

 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

E-mail

 plawanice@gmail.com